Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vanak ojan énekesek akik...

Jocker20 kérdése:

Vanak ojan énekesek akik valóban eladták a lelküket? Es ha igen akor mire használják őket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a "sztárok" X faktortól kezdve amerikai szuper énekesig mind-mind eladták nem csak a lelküket, de a testüket is. Mindenre. Parasztbutítástól kezdve mindenre. Ez főleg reklám. Étel, ital, ruházat stb. Divat is ez. "Sztárokra" ráadnál egy Trabant kormányt és azt mondanád divat, másnap mindenki azt keresné a polcokon.
2012. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vannak, csak nem ismerem az "ojan énekeseket". Az valami új stílus?
2012. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezalor azt írta egy kérdezőnek,hogy ilyen nem létezik a lélek csak a miénk azt nem lehet adni venni... tehát ilyen sincs ,hogy el adja valaki a lelkét....hm de,hogy a kérdésedre is válaszoljak Zámbó Jimmyről hallottam csak a vége tudjuk mi lett....azért azt hozzá teszem ez csak pletyka volt egy szenny újságban... :D
2012. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Eladták a lelküket a Helyesírás Szellemének.
2012. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

[link]


Életútja [szerkesztés]


Egy másik legenda szerint Johnson eladta a lelkét az ördögnek a 61-es és a 49-es út kereszteződésében, a Mississippi állambeli Clarksdale-ben; sokan ezzel magyarázták, hogy nagyon rövid idő alatt vált nagyon rossz gitárosból nagyon jó gitárossá. A kereszteződés, amelyre Johnson hivatkozik, eléggé közel van ehhez. A történetet először Son House mesélte, de ezt Johnson egyetlen dala sem erősíti meg, a beszédes címek ellenére sem: "Me and the Devil Blues" (Én és az ördögi blues), vagy a "Hellhound on My Trail" (Nyomomban a pokol kutyája).


:-)

2012. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem elsősorban énekes, de ennél "használhatóbb" hozzászólás úgysem jön.
2012. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze:úgy hívták őket hogy helyesírás együttes,biztos hallottál róluk,ma is elég népszerüek
2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vattil ***** válasza:

én soxor hallottam, hogy csak a lélek tartja.

Tehát használják valamire.

Köllött vóna oskolába járni mi???

2012. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gregarm ***** válasza:

Ember figyelj!

A lelkedet nem lehet eladni!

Ezzel a keresztény barmok ilyesztgetik a gyerekeket, meg az öreg embereket, hogy nehogy elússzon az egyházadó meg a perselypénz.

Az "ojan" pedig inkább olyan.

2012. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lady Gaga, Katy Perry,Miley Cyrus,Rihanna,Lil Wayne,michael Jackson ezek a sztárok mind eladták a lelküket a hírnévért stb..
2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!