Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen típusú zöld teát...

Milyen típusú zöld teát használjak, ami valóban felpörgeti az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, a hagyományos filteres nem igazán jó a fenti célra, nem az az igazi zöld tea, hanem amit Herbáriákban lehet kapni. Milyen típusú az ami valóban pozitívan hat az anyagcserére?

Amennyiben más táplálékkiegészítőt javasoltok anyagcsere serkentés céljára, azt is írjátok meg!


2010. jún. 17. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
zöld te ami a legjobb, de nekem a szűztea kapszula vált be a legjobban. a gyógyszertárban lehet kapni, nem túl drága és nagyon jó. egy nap egy-két tablettát beveszel és már fel is pörgeti a dolgokat. én fogyókúra mellett szedtem, nagyon jó vízhajtó is, de egyébként akkor lement 2 hét alatt 8 kg.
2010. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyébként fogytál is tőle? Nekem a súlytartás a célom, hogy ehessek, amit megkívánok, egészséges kajákat és persze mozgok is. Tehát ne jöjjenek fel olyan könnyen a kg-k. Nem vagyok már 20 éves:-(
2010. jún. 20. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!