Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tele vagyok negativ gondolatok...

Tele vagyok negativ gondolatokkal sajnos, mit tegyek ellenük? Boldog kismama szeretnek lenni! Ti nyugodtak vagytok?

Figyelt kérdés
A babam tervezett volt, ugyhogy nem jött varatlanul. Megis ketsegekkel teli vagyok! Eleinte a hormonokra fogtam, hogy biztosan azert sirok ennyit, azert vagyok ideges, es feszült, de mar a felidönel jarok... Szeretnek örömteli lenni, es nyugodt!!! Olyan jo lenne, ha olyan kismama is irna, akinek szinten hasonlo volt a lelkivilaga, de azota mar a kezeben tartja imadott babajat! Köszönöm elöre is lelkizest!
2009. febr. 23. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!ne aggodj!mikor pl én terhes lettem és akor derült ki és mi 3évet vártunk rá akkor én kicsit megöjedtem nem e volt korai a dolog?anyagilag meg lelkileg meg minden hogyan!



ez szerintem tökre normális!gondolj mindig a babára hogy te anyuka leszek nekem 1 hát alatt elmult!


pontosan mire gondolsz ilyenkor?

2009. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Most várom a 3.babót.Igaz a kétnagylányom szinte felnőtt,így tudom mi a gyermekek velejárója.Az ember mégis mindig aggódik valamiért.Állj hozzá pozitivan!Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz,probálj meg kikapcsolni.Mindig gondolj valami szépre,menj ki sétálj a friss levegőn,stb.,Tudom nehéz,mikor annyi rossz,negatív dologgal van tele az élet.Az orvosok pedig sokszor túlzásba viszik.Fel a fejjel,nem lehet baj!

Boldog babavárást!

2009. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is lényeges dolog,hogy mi miatt idegeskedsz,hiszen arról nem írtál semmit?Légyszi írd meg és utána szerintem konkrétabb válaszokat tudunk adni.A te egészséged,a baba egészsége,a családi helyzet/apuka,anyós..../,az anyagi helyzet,a megfelelni akarás,hiszen ilyenkor rengeteg dolog lehet,foroghat az ember eszében.....
2009. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3. válaszolonak.Legföképp az a fontos mi okozza az aggodalmat.Én általánosságokat irtam,pedig sok tényező lehet.(2. voltam)
2009. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Leirni is felek, a valodi okot, de megteszem, mert kerdeztetek : a gondolataim zömeben nem latom a "veget" a terhessegnek, vagyis azt, hogy fogom a babamat. Olyan mintha az elvesztesere fel kene keszülnöm, amit a vilagert sem szeretnek! Dehogy! Dehogy!

Biztosan a rengeteg remiszto eset motoszkal a fejemben amiket olvastam /hallottam, es magamra vettem az összeset, es ezert ilyen nehez kilabalnom ebbol a vacak lelki allapotbol. Higyetek el, hogy valoban szeretnek vidam, mosolygos kismama lenni. Utalom a gyötrödest, de egyszeruen nem tudom, hogy mivel tudnam elhesegetni ezt a sok negativ gondolatot. Ebben kernek lelki segitseget, ha van valakinek ötlete. Köszönöm.

2009. febr. 23. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én kb 5 kérdéssel ezelött ugyanezt kérdeztem...nem válaszolt senki... :-/ szóval én teljesen megértelek téged,állandó feszültséggel jár a babavárásom,és nem tudok vele mit csinálni. Jó lenne ha valaki tényleg tudna valami okosat mondani!
2009. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már az egy hatalmas pozitív dolog,hogy szerettétek volna a babát és sikerült,hiszen rengeteg nő mit nem adna azért,hogy gyereke lehessen,a közvetlen környezetemben is van rengeteg ilyen eset.Már félidős terhes vagy ,ilyenkor már nagyon kevés az esélye,hogy bármi baj történjen,gondolom az eddigi vizsgálatok/UH-ok,kombinált teszt,Afp.../ jól sikerültek,esetleg menjetek el egy 4D-s UH-ra/ajánlanám az Istenhegyi Géndiagnosztikai Kp-ot/ és ha ott látod a picurt,mindene megvan,épp és egészséges,jól fejlődik stb szintén jó érzés lesz,megnyugszol.Sokat mocorog a babád,tudjátok már a nemét és te azonkívül,hogy ideges vagy,hogy érzed magad fizikailag?A sétát én is javasolnám,esetleg menj el hébe-hóba a barátnődhöz,vagy olyan rokonodhoz,akit kedvelsz,mindig foglald le magadat valamivel,pl. főzz újdonságokat,tervezgesd a gyerekszobát,mit kell venni a babónak,kezd el összeírni,nézz meg valamilyen jó vígjátékot v. kalandfilmet.Ne feltétlenül a rossz dolgokra gondolj,hiszen mi lenne velünk,ha mindig az járna a fejünkben.Ne nézz és olvass olyan dolgokat,ami a számodra rossz,kellemetlen érzést vált ki/pl.ne nézz híradót,hiszen azon már én is cak felidegesítem magam,és itt is ugord át az olyan kérdéseket,lapokat,ami már a gyanúját is magába foglalja,hogy rossz érzést vált ki belőled/.Gondolj pozitív dolgokra,gyönyörű babád fog születni hamarosan és boldogok lesztek!Ja és reméljük nemsokára jön a tavasz és jobb lesz a hangulatunk is tőle!Egyébként minden kismama aggódik egy kicsit,de igyekszünk a negatív dolgokat elhessegetni.A 3.VÁLASZOLÓ VOLTAM,AKI FELTETTE A KÉRDÉST.KÍVÁNOK NEKED ZÖKKENŐMENTES,BOLDOG BABAVÁRÁST!Üdv:24 hetes
2009. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak azért írok,mert hidd el nagyon sokunknak 100-szor rosszabb,mint neked,hiszen mi nem tudunk teherbe esni,pedig nagyon szeretnénk.Én 1 éve próbálkozok,de nem akar sikerülni!

Úgyhogy gondolkodjál el milyen szerencsés vagy és próbálj meg pozitívan hozzáállni az élethez.Ha nekem ilyen helyzetben is sikerül,akkor neked végképp sikerülnie kell!

2009. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,nekem is csupa negatív gondolat az egész terhességem.De azért mindig valahogy győz a Pozitivitás.
2009. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!