Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy hiányzik...

Miért érzem úgy, hogy hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt éjszaka jött ez az érzés amikor aludni próbáltam. Azóta olyan mintha egy számomra fontos személy meghalt volna, pedig nem. Utoljára 2007-ben halt meg a 'harmadik nagyapám' régen szomszédok voltunk, születésemtől addig ameddig nem költöztünk el mindig vele és a családjával voltam. Néha szoktam sírni miatta mert hiányzik, de az más. Először azt hittem, hogy apámmal történt valami mert dolgozott és nem alszik itthon, aztán azt, hogy a nővéremmel mert ő a barátjával lakik de nem történt semmi. Ma is majdnem elsírtam magam suliban de nem tudok rájönni, hogy miért érzem ezt.


Veletek volt már ilyen? Szerintetek ez mitől van?

15/L


2012. okt. 16. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
lehet hogy előre érzed...velem pont ez volt
2012. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor álmodtam már olyat, hogy meghalt apám. Éjjel-nappal vezet, simán történhet vele valami. Pár hónapja eléggé féltem és mindig arra gondolok, hogy nehogy történjen valami.
2012. okt. 16. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Egy apád van.


2. Ennek a kérdésnek semmi értelme, olyan mintha megkérdezném hogy miért vagyok éhes?

2012. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

"olyan mintha megkérdezném hogy miért vagyok éhes?"


Azért nem...


Szerintem azért van, mert túl sokat foglalkozol vele. Talán ha elterelnéd a gondolataid, akkor nem történne ez.

2012. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy én adtam értelmes magyarázatot, de engem pontoznak le...
2012. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt csak akkor pontoznak fel, ha a válaszodban szerepelnek a loúk vagy a reptoidek vagy valami óriási ezós baromságot írsz.
2012. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!