Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de minden nap beszélünk. Ő békülne, én úgy érzem, megint csak a vita lenne ha együtt lennénk, de szeretem. Mi lesz ebből? Már nem bírok ellenállni, hiányzik.

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, hátha változnak a dolgok, érdemes lehet, hogyha meg szereted és hiányzik, pláne.
2012. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyjátok békén egymást
2012. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szelesoldier ***** válasza:
Tipikus se veled se nélküled, ha mindketten békülnétek akkor tegyétek is meg de nem árt akkor már átbeszélni a dolgokat hogy mi vezetett idáig és akkor már köszörülni is néhány csorbát hátha beköszönt a harmónia. Sok sikert!
2012. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

teljesen mindegy mit írunk...


ha ő is akarja akkor te simán összejössz majd vele újra és újra és újra...és lehet h ő újra és újra elhagy majd.

2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hagyd a pics*ba nem éri meg hagyd a ge*ibe ha már vkivel szakítottál akkor el kell felejteni, ne beszélgess vele és nem fog hiányozni.
2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt soha nem értettem.azok, akik szakítanak minek maradnak napi kapcsolatba? mire jó ez? nem véletlenül szakítottatok.hagyd sztem.nem azt mondom, hogy kerüljétek egymást, de ne beszélj vele naponta.nem jó ötlet.
2012. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ASOT ***** válasza:

kedves 19:21-es...ez nem más mint az emberi hülyeség...azt sem tudják konkrétan miért szakítottak és azt sem miért is jönnének újra össze.. áhhh..


szerelem...óriási, előbb gondolkodni kéne mielőtt szétmegy vagy összejön valaki

2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!