Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az tényleg testkilépés jele,...

Az tényleg testkilépés jele, ha olykor elalvás előtt olyan érzésem van mintha zuhannék, de az ijedségtől felriadok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez az álmodás előtt is lezajló folyamat.

A testkilépés jele pl ha erősen bizsereg az energiától minden testrészed.

2012. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Testkilépés amikor lebegő. Zuhanó, amikor belépsz a testbe, emlék.
2012. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. okt. 18. 17:53
 4/10 paslidamo válasza:

Nekem csak majdnem sikerült kilépnem.

Azt éreztem, hogy bizsereg vagy zsibbad mindenem. Még azt éreztem, hogy beesik a hasam nagyon és erőteljesen rebegtek a szemeim.


Mi a véleményetek? Testkilépés jelei ezek.

2012. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
engem ez inkább kezdődő alvási paralízisre emlékeztet:) próbálj nem megijedni,hogy utána mi történik. ha semmi, akkor nem az. ha viszont nem tudsz mozogni, de még beszélni sem, és esetleg furcsa horror szerű álmaid is vannak, akkor keress fel egy neurológust. főleg ez biztos hülyén hangzik, de jobb félni, mint megijedni:)
2012. okt. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg. Abban a hasas dologaban van valami. Zuhanás érzete ott kezdődik, köldöknél, húzó, rántó, kellemetlen, de pont az a testbelépés, nem testkilépés. :)

Testkilépés úszószerű lebegés.

2012. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vattil ***** válasza:
ezt hogy tudom előidézni, és mire való
2012. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez teljesen természetes folyamat és majdnem mindenkinél előfordul. Sza­rt sem jelent.


Ignoramus

2012. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nem vagyok benne biztos de valami olyat hallottam hogy ez így kialakult az embernél, ha még félálomban van néha felriad. velem is sokszor megtörténik, de lehet hogy nem mondok jót
2012. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 paslidamo válasza:
Velem nem véletlenül fordult elő.Tudatosan csináltam.
2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!