Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halál előtti pillanatban...

A halál előtti pillanatban mindig van euforikus érzés, bármilyen okból következik be?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
erre ki tudja a választ szerinted;:)
2012. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha váratlan (pl. villám), akkor nem hiszem. Amúgy elképzelhető egy erős adrenalin löket, és a vérnyomásesés miatti eufória.
2012. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 nagylzs ***** válasza:
63%
Azok tudhatják akik klinikai halál állapotában voltak. Ha találsz 100 ilyen embert és készítesz egy statisztikát akkor megtudhatsz valamit róla. De szerintem itt, a gyakori kérdéseken nem tudsz találni 100 ilyen embert.
2012. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez különben sem ezotéria-téma, hanem tudomány.
2012. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ezt senki sem tudja megmondani. a halállal kapcsolatban nincs "biztos" és "mindig". de kétlem, h erőszakos halálnál (pl háború, erőszakos bűncselekmény) lenne bármiféle eufória.
2012. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Antimod ***** válasza:
100%

"Azok tudhatják akik klinikai halál állapotában voltak."


A halálközeli élményeket szokás az eufória állapotába sorolni, holott kevesen tudják, hogy töredék részük (kb. 4%) kifejezetten kellemetlen, sőt, rémisztő. Azt nem tudom, hogy az élmény kezdete előtt ebben az esetben is van-e eufória érzése (vagy egyáltalán ez milyen százalékban jellemző az összes esetre).

2012. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
csak olyan elbeszélések alapján találgatunk a halál előtti pillanatot illetően, ahol az alanyok beszámolói nem a halál előtti pillanatban átéltekről szólnak, mivel nem haltak meg utána. honnan tudjuk, h ez az érzés mindenkinél jön-e illetve, hogy ez az érzés marad-e végig, a halál beálltáig? simán lehet, h a beszámolókból ismerteket felváltja valami más közbvetlenül a halál előtt - abban a fázisban, ahonnan már senkinek sem sikerül visszafordulnia. nem tudhatjuk, milyen a halál előtti utolsó pillanat, mert azt senki sem tudja elmesélni... amit mi tudunk, az az, h milyen érzés utazni a (vélt) halál felé és aztán életben maradni
2012. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Az euforikus érzés az boldogság, vagy rosszul tudom? Mert olyan nincsen szerintem a halál előtt.

A halál megfoszt mindentől, amit ebben az életben kaptál! Sokan úgy gondolják, hogy őket nem éri el. Pedig jönni fog, ez biztos. A halálnál semmi sem biztosabb!

De a halál az igazságot is megmutatja!

2012. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt.


Én majdnem vízbe fulladtam 5 évesen. Lepergett előttem az életem... képekben, villanásszerűen, gyorsan. Anyu, apu, testvér, ölelések, séta, fogmosás, és egyéb teljesen hétköznapi pillanatok képei. Gondolatban elbúcsúztam a szüleimtől. Furcsa mód, a gyors képes mozi után, nyugodtságot éreztem. Megnyugodtam és elfogadtam hogy meghalok. Nem féltem.


...Aztán a következő kép hogy a medence szélén állok és köhögöm fel a vizet.


Valaki meglátott és időben kihúzott.

2012. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Állítólag még egy lefejezett ember is kb. 4 másodpercig tudatánál van, mielőtt meghalna.


De vannak olyan halálokok is, amik gyakorlatilag pillanatok alatt történnek, mialatt az áldozat fel sem fogja, mi történik vele.

2012. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!