Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom újra meg újra...

Miért álmodom újra meg újra azt a hamis álmot?

Figyelt kérdés
édesapám meghalt 2éve betegségben és szinte hetente 1szer amikor róla álmodok mindig az van az álmomba hogy úgy szerepel benne mintha még élne,a legeslegelső álmom halála után az volt hogy sírva megöleltem hogy szeretem,aztán most azt álmodtam hogy beteg és elbúcsúzik ..de az álmaim olyankor mindig olyan valósak és elhitetik velem hogy az ami akkor történik az mind igaz és amikor felkelek elszomorodok nagyon és rossz érzésem van

2012. máj. 15. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy eltelt 2 év,de szerintem még nem dolgoztad fel teljesen apukád halálát...amikor a nagymamám meghalt én is igy voltam...
2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"de az álmaim olyankor mindig olyan valósak és elhitetik velem hogy az ami akkor történik az mind igaz és amikor felkelek"


akkor mindig nagyon jó érzésem van, hogy egy kicsit lehetett az amit akartam :)

én szeretem ezeket a hamis álmokat, jó érzést hagynak... olyan mint a kegyelem

2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem egy ilyet nem is lehet..lehet amíg élek ezek a képek fognak kísérni?!
2012. máj. 15. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
de amúgy elsőnek van igaza
2012. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
amikor azt álmodtam jó párszor,hogy beszélek vele meg megölelem vagy bármi akkor nekem is jó érzés,de miután felkelek ez az érzés és tudat és mindenség kettétörik és ez olyankor olyan mintha újra meg újra átélném azt amikor megtudtam hogy meghalt meg előtte amikor láttam a szemébe a szenvedést..
2012. máj. 15. 21:02
 6/11 A kérdező kommentje:
igen
2012. máj. 15. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőnek igaza van.
2012. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok...és most azt érzem,hogy egy cipőben járunk csak én épp a mamámmal...

Amikor vele álmodtam,mindig jóérzés volt,de amikor felkeltem azt éreztem,hogy üres vagyok és,hogy csak álom volt és már nincs velem...én is elakartam kerülni ezeket az álmokat és valahogy ez magától megoldódott,mivel rájöttem,hogy a mamám sokat szenvedett és most végre boldog,mert a fiával van,és emellett sokat segitett a baráti társaság.Először pokoli nehéz volt,mert anyu is összetört és nem volt kire támaszkodnom igy egyedül kellet minden bánatomat leküzdeni.De aztán már valahogy belenyugodtam...

Próbálj meg egy kicsit nem egyedül lenni,mert a barátok és a család majd valahogy segit.Valamit csinálj ami leköti a figyelmedet és ha boldog vagy akkor lehet,hogy ezek az álmok nem gyötörnek.

Bár most,hogy nem álmodom mamámmal még rosszabb,mert hiányzik és legalább akkor hallhattam a hangját...

2012. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen ez valamennyire igaz,hogy egy cipőbe járunk.Sose vagyok egyedül szinte..csak éjszaka és még ha elalvás előtt nem is gondolok rá vagy bármi akkor is előjön egy idő múlva és én is úgy fogom fel hogy sokat szenvedett és hogy a szülei közt van csak akkor is rohadtul fáj hogy mért kellett itt hagynia meg mért pont akkor meg ilyenek..ezek a kérdések halálom napjáig kisérteni fognak és a képek
2012. máj. 15. 21:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom hidd el,mamám csütörtökön halt meg és én szerdán még láttam őt,és az az egyetlen kép maradt meg bennem arról az időszakról...olyan rossz volt és még most is...láttam az arcát gyötört volt és látszott rajta,hogy nem birja...rám nézett és nem láttam semmit a szemében,semmit olyat mint régen csak fájdalmat és ez maradt meg bennem...és legbelül tudtam,hogy most látom utoljára,de mégis reménykedtem...majd csütörtök reggel mondta az nagyapám,hogy mi történt és én mint valami őrült elkezdtem hisztérikusan nevetni,mert nem hittem el,egyszerűen nem birtam felfogni...szószerint őrült voltam.

De tudod mostanra már jobb,igaz,hogy ha meglátom a képét még most is sirok,de már jobb.

Sok kitartást kivánok neked,és remélem egyszer véget érnek a rossz,hamis álmaid.

2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!