Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aura és az auma. Miben...

Az aura és az auma. Miben hasonlítanak, különböznek, vagy ugyanarról van szó?

Figyelt kérdés

#aura #auma
2012. nov. 3. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Az aura az egy kisugárzó energia ami minket körbevesz, az auma pedig almát jelent tájszólásban.
2012. nov. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hol olvastad vagy hallottad ezt az aumát? Mert én még sose találkoztam vele a spiritizmus terén.
2012. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
a manúnika hiányzik a felsorolásból
2012. nov. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem aum inkább?

[link]

2012. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Abban hasonlítanak, hogy mindkét szóban van két a betü és egy u.


Abban különböznek, hogy az elsöben r van a harmadik betü helyén, de a másodikban ugyan ott már m.

2012. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aura a külső energia, amiből nyerheted a szupererődet és harcolhatsz a bűn ellen, az auma, az a belső energia, amivel nyerheted a szupergonoszerődet és harcolhatsz az igazság ellen.
2012. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az auma kifejezést Chris D. Lacey Tűzkönny sorozatában olvastam, és nem szimbólum, hanem valamiféle energia. Köszi a #6 válaszolónak!
2012. nov. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!