Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aurafotózás hogyan működik?

Nagylzs kérdése:

Az aurafotózás hogyan működik?

Figyelt kérdés

Valaki emeg tudná mondani, hogy az aurafotózás min alapul? Egyszer voltam egy ilyenen. Első ránézésre egy sima web kamerának tűnt a dolog, de volt mellette egy másik eszköz is amit meg kellett fogni. A kettő valahogy össze volt kapcsolva. A működési elve érdekelne. Valaki biztos legyártotta ezt a dolgot, valaki biztos tudja hogy működik?


Ezt most attól függetlenül kérdezem hogy hisz-e benne valaki vagy nem. Mivel az ilyen készülékek valós létező dolgok, és valahogyan valóban működnek - legalábbis előállítanak egy képet. Kérem hogy csak azok írjanak akik tudnak valamit erről. Akik arról szeretnének írni hogy ez hülyeség, meg hogy lehet-e benne hinni azok ne írjanak, mert nem a hit része érdekel, hanem a valóságos létező eszköz és annak a működési elve.



2012. okt. 23. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem értek a témához, csak elmondásból tudom, az akkor 15 éve praktizáló extrapszicológus tanárom mesélte:


Van egy adatbázis, ahova felvették kb. ezer ember tulajdonságait. Az ezer ember auráját auralátókkal nézették meg, ezt letárolták az adatbázisban. Az aurafotódon nem a saját aurádat látod viszont, hanem valaki olyanét, akit hasonló biokémiai tulajdonságokkal vettek fel az adatbázisba (pl. hasonló bőrfelületi hőmérséklet az érzékelő alatt).

2012. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*jav. extrapszichológus
2012. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ja igen és még valami: a Kirlian-fotóknak nézz utána, az hihetőnek tűnik.
2012. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Mivel aura sem létezik nem is lehet lefotózni. Belőled és a hozzád hasonló hiszékeny tanulatlan idiótákból jól megszedik magukat ezek a sarlatánok egy 200 forintos webkamerával meg egy minipcvel.
2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Auralátók: Nagy tudású, különleges, becsületes munkát végző emberek.
2012. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Auralátók: Nagy tudású, különleges, becsületes munkát végző emberek."


"Politikusok: Nagy tudású, különleges, becsületes munkát végző emberek."

2012. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mindkettő ugyanannyira igaz XD
2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves négyes hozzászóló! Külön kértem, hogy senki olyan ne írjon arról, hogy mit lehet elhinni és mit nem. A készülék egy létező dolog, és a működési elve érdekelt. Nem mondtam hogy bármit is elhiszek. Ennek ellenére te ezt képzelted, és hozzá még leidiótáztál. Ez a viselkedés jól mutatja a szellemi színvonaladat.
2012. okt. 23. 11:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"a Kirlian-fotóknak nézz utána, az hihetőnek tűnik."


Minden ilyen fénykép hamisítvány! A Kirlan fotó koronakisülés fotója! Tesla tekercsek közé helyezve a lószarnak is van koronakisülése!

2012. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
5%

"Külön kértem, hogy senki olyan ne írjon arról, hogy mit lehet elhinni és mit nem"

És ez kit érdekel ?:XD

2012. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!