Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el senki,...

Miért nem hiszi el senki, hogy a majáknak igazuk lehet?

Figyelt kérdés
Én sem veszem komolyan. De csak azért, mert körülöttem senki sem. De eszembe jutott, hogy most csak úgy, minek találták volna ki? És mi igazolja biztosan (tényleg nincs abban realitás, hogy csak úgy, hip hop véget ér a világ, na de mégis...), hogy tényleg nem halunk meg?
2012. júl. 13. 11:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

ezoteria részre kellett volna kitenned a kérdést...


azért nem hiszem el,hogy világvége,mert a maja jóslat csak egy darab kő,a kedves maja bácsi eddig birta vésni,aztán megunta/meghalt.kész.

2012. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért higgyük el? Én pl. szeretek úgy élni, ahogy élek. De ha tudnám, hogy itt a világvége, valószínűleg őrültségeket csinálnék, mondván egyszer élünk vagy ilyesmi. Semmi értelme nem lenne. Akkor már inkább élek úgy, mintha nem lenne világvége. Ha lesz, akkor tökmindegy. De ha mégse lesz, akkor folytatom az életem és kész :)
2012. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
a maják sose mondták, hogy világvége lesz, csak nem csinálták tovább a naptárt ;)
2012. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Remélem,hogy nem lesz vége a világnak,mert még szeretnék egy harmadik gyereket,valamint nem azért gürcöltem egész életembe,hogy most 26-27 évesen csak úgy meghaljak:D
2012. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Állítólag, (legújabb infó) a Drezdai Kódex utolsó oldalának újabb részét is sikerült megfejteni. Ezek szerint 2012. dec. 21 után a legközelebbi dátum benne 2013. május hó. Vagyis valamivel több, mint 4 hónappal későbbi időpontban folytatódnak az események.

De akkor mi van (lesz) dec, és május között???


Szerintem nem kell ezzel foglalkozni, majd lesz valami.

2012. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Majd dec 21. után, ha bekövetkezik a világvége minden kétkedőnek a szemébe lehet vágni, hogy:

Hahaha, mégis vége lett a világnak!

...

Na várj. Mégsem...

2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Antimod ***** válasza:

"És mi igazolja biztosan [...] hogy tényleg nem halunk meg?"


Tényleg meghalunk, mindannyian, egyszer. De a halál után nincs vége a létnek. Ezért (sem) kell annyira tartani a "világvégétől". Még ha a Föld elpusztulna is, akkor is ezer és ezer különböző létformában lehet újjászületni máshol, ha arra van szükséged.

2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Tök jó, 2013 májusban letudom az összes érettségim, leballagok, egész életemet végigtanultam azzal a reménnyel, hogy felvesznek orvosra, erre világvége...Tök jó. Akkor inkább ne hiszek benne. Meg ugyan már! Ha lesz olyan, hogy világvége, akkor én direkt nem olyan időpontra tenném, amit meg tudnunk jósolni, nehogy már kiszámítható legyek!


Amúgy meg nem hiszem hogy világvége lesz. Ugyan már! Az összes üzleti tevékenység mind már leszerződött 10 évre előre.

2012. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A világvége nem feltétlen jelenti azt,hogy a külső világ ér véget először,lehet,hogy a belső!

A világ olyan,amilyennek látjuk.Ha ezt a nekünk nem tetsző világot eldobjuk és helyette egy újat teremtünk,az tulajdonképpen egy világvége!


Hogy mikor?Az nem feltétlen kötődik dátumhoz,főként,ha figyelünk arra,hogy a Gergely-naptár érvénytelen!

2012. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A maják folyamatosan tagadják hogy bármi katasztrofálisat jelentene naptárjuk lejárta. A jelenlegi papjaik már kész vannak a következő korszakra számolt naptárjukkal. Csak pont nekik senki sem hisz, pedig ők az illetékesek. Ugyanis a maja nép nem halt ki, csak beolvadt. Mai napig létezik náluk egyfajta vének tanácsa, akik az ilyesmivel foglalkoznak. Csak nekik valamiért nem hisz a nagyon felvilágosult, és jólértesült közvélemény.
2012. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!