Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Senki más nem látja, csak én....

Senki más nem látja, csak én. Mi lehet ez? Valódi, vagy beképzelem? Hallucinálom, igaz?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek semmiféle, hülye csiribí-csiribá-ban, szóval nem értem... Ha látnám ezt itt GYIK-en én is csak le trollkodnám a kérdezőt... De folyton, akárhová megyek egy nőt látok. Fekete ilyen összevissza lógós ruhában, fal fehér bőrrel, és tök élettelen szemekkel. Először csak azt hitem valami drogos elmebeteg, mutattam haveromnak, hogy nézze meg, de ő nem látott semmit. A nő nézett, én meg csak mutogattam a haveromnak, hogy ott áll(Tök üres volt a tér.) de nem látta. Azóta szinte mindig látom, de csak este, vagy félhomályban. Többször is mutattam a haverjaimnak de egyszer sem látták, pedig ott állt tök egyedül az üres placcon... Van olyan, hogy csak bemeséli magának az ember?? Menjek el pszichológushoz? De különösebben nem félek tőle...


(Na jó, nem akartam az Ezo témában a trolloknak ezt kiírni, de nagyon egészség kategóriába sem illik bele.:D)



2012. okt. 31. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát én a helyedben aggódnék, ha olyasmit látnék, amit más nem...

Szerintem nem ártana orvoshoz menni, de nem pszichológushoz (ő mégis mit csinálna??), valami neurológussal kéne megnézetni magad, vagy ilyesmi. Vagy kérdezd meg először a háziorvost, hogy mit tanácsol, ha képzelődsz.

2012. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Képzelődsz, vagy a fáradtság/kialvatlanság miatt hallucinálsz. Nincs ott egyébként senki.
2012. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én mikor hajnaloztam nyáron akkor én is valami hasonlót láttam de jelzem akkor már kemény 1,5 napja voltam fent és a fáradtságtól is láthattam de azóta nem láttam semmit. :D

De nagyon durva volt. :D Még mikor cigiztem beszéltem is vele ő meg csak bólogatott xDDDDDDDDDDDD

2012. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én ezt természetesen nem hiszem el :)


Ignoramus

2012. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy kamu vagy képzelődsz.
2012. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 x) ***** válasza:

Ha olyasmit látsz ami nincs is ott annak tényleg orvosi okai vannak. Szerintem is kérdezz meg róla egy orvost. Valami komoly betegség tünete is lehet akár.

Vagy ha tényleg elhiszed hogy ott van akkor próbáld meg lefotózni és ha nem látszik akkor tényleg baj van.

2012. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Fotó!! Nagyon jó ötlet köszönöm szépen!!! Hozzátenném, nem vagyok jó alvó... Nem tudom miért, de nem bírok elaludni. Olyan mintha nem lennék álmos, pedig az vagyok... De nem tudom. Egyszerűen nem tudok elaludni, pedig akarok. Szinte mindig fáradt vagyok, gyakran az iskolában is elalszom. lyukas órákat mindig végig alszom... Lehet valami altatót kénék szedni? Próbáljam meg, hátha akkor "eltűnne"?

Bár akkor úgyis, kipróbálom a fotózósat, még egyszer köszönöm mindenkinek.:)

2012. okt. 31. 23:51
 8/17 anonim válasza:
ilyen alvás problémákkal inkább a laborba mennék vérvizsgálatra
2012. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Majd írd meg mi lett a fotóval! Egyébként én jól alszok és nem hiszem hogy lenne bármi bajom mégis régebben mindig egy fekete macskát láttam rohangálni (még a lakásban is)...
2012. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9es, csak képzelődtél, vagy kamuzol.

Ez a fotó két fajta lehet. Vagy látszani fog rajta a nő és akkor tényleg valami drogost lát, vagy nem fog látszani, de ő azt fogja kamuzni, hogy ő látja és akkor tényleg kiderül, hogy kamu.

2012. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!