Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » VILÁGVÉGE 2012! Nibiru,...

VILÁGVÉGE 2012! Nibiru, Pólusváltás, Fotonövezet, Reptoidok, Meteor, Szökőár, stb stb Ha ennyi féle esemény várható év végén. Most komolyan melyik az igazi? :D Ki az a hülye aki ezeket beveszi? Nem furcsa, hogy minden hülye mást állít?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Zombie járvány lesz 100%-os a forrásomXD
2012. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Zsizsike! Egy jó festő, ha kérik, hogy fesse be az eget, nem azt kérdi, hogy hogyan, hanem hogy milyen színűre.

Egyébként az én anyukám is jött haza kiskoromban a munkahelyéről, és mondta, hogy holnap világ vége lesz, mer egy kollégája bejelentette. Azóta már sokszor maradt el valamilyen műszaki hiba miatt. Reménykedjünk, hogy most sem fognak működni a gépek.

2012. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is zombulás lesz.Sőt,már most az van.
2012. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Zsizsik666 ***** válasza:

Úristen! A kép, amit feltettem, sokkal sötétebb lett! Halál komoly! Először fehér UFO volt rajta, most meg barna! Nappal fényképeztük, most meg éjszakai égbolt van rajta!

Ez biztos jelent valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????

2012. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Shai-Hulud ***** válasza:
Csak azt, hogy szenilis vagy Zsizsikém :-)
2012. nov. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Reptoidoktól nem kell félnünk azok hüllők tél közepén elég valószínűtlen a támadásuk, A fotonok az elmúlt pár milliárd évben nem okoztak különösebb kárt bolygónkban a föld pólusai nem cserélődnek fel hacsak a föld középpontjában lévő titánmagot felületi súrlódás által gerjesztett energia nem éri , a meteorok nem valószínű, hogy eltalálnak mert a föld folyamatos mozgásban van és mozgó célpontot nehéz eltalálni, ezenkívül meg szökőév van, ilyenkor nincsenek szökőárak, a Nibiru meg egy nagyon messze van annyira hogy mire ideér a fénye már rég megsemmisült.
2012. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

egyértelmű h zombie apokalipszis lesz...

Én már felkészültem rá ;)

2012. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

eGYÁTALÁN NEM FURCS HOGY MINDENKI MÁST ÁLLIT! DECEMBER 21.E LEFOJÁSA: ELŐSZŐR A FOTON ŐVBE LÉPÜNK BE

-EGY ORAMULVA OTT A FŐLD ŐSZEÜTKŐZIK A NIBIRUVAL AMINEK KŐVETKEZTÉBEN A POLUSOK FELCSERÉLŐDNEK ÉS SZŐKŐÁR KELETKEZIK.

A BECSAPODÁS HATALMAS TŐRMELÉKDARABOKAT LŐK KI AZ ÜRBE AMIK METEOR ESŐKÉNT HULLANAK VISZA . eRRE FELFIGYEL MAJD A REPTOID NEVÜ IDEGEN FAJ IS. ÉN IDÁIG TUDTAM LEVEZETNI AZ ESEMÉNYLÁNCOT.

2012. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Kedves omikron,

mondd, mikor jártál utoljára elmeorvosnál?

2012. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A 8. válaszoló úgy értette, hogy az unokája egy reptoid, és az űrhajó tervrajzát még ő rajzolta.
2015. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!