Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez valami átok? Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami átok? Komolyan nem tetszem egy lánynak se aki a közelben lakik? (mielött még irná valaki hogy várom a sült galambot, nem igy van, elég sokszor probálkoztam már) Az egészben a vicc hogy ismeröseim szerint elég jo kulsom van. (20/F)

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 19:20
1 2
 1/18 Hunter92 ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem a külsőddel van baj. Az, hogy jól nézel ki, önmagában semmit sem ér.
2012. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
ismerőseim barátaim szerint jól nézek ki....de sokat hallani ezt, lehet h csak kedvesek akarnak lenni és nem lesújtó dolgokat mondani h elvegyék a maradék életkedvedet is.
2012. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Átok az van biztosan, de ez még nem annak mondható.


Én pont ezt mondtam annó, minden nap, hogy megvagyok átkozva, emrt van egy csaj, akihez ha közeledem menekül, de ha nem közeledik. De "belső" infóbol tudom hogy szeret, csak pasia is van, amit még féltékenyítés miatt szedett fel, csak kicsit komolyabb lett a dolog, meg nem lát már köztünk semmi jövőt.


De ettől független még mindig az van, ha közeledek felé, meghátrál, és mindenki a rossz oldalát mutatja felém, úgy, hogy senki nem tudta hogy én közeledek felé. Pl. lehet ez egy tanár is. Ha most tételezzük fel szünetbe beszélek vele, akkor a tanár egész órán szivat elötte, semmi infó tudta nélkül.


Ez az átok, mert ezt már másra nem lehet fogni. Ha nem közeledek felé, akkor meg mindenki bír.

2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Japánban úgy tartja a hiedelem, hogy ha valaki harag által hal meg, akkor a hely megőrzi az átkot. Ez az átok pedig azok vesztét okozza, akik erre a helyre lépnek. A halálukkal pedig egy új átok születik…


szóval szerintem vagy rossz helyen voltál 1x életedben, vagy megöltél valakit haraggal!

2012. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti,nekem is hasonlo érzésem van mintha félnének tölem a lányok.
2012. szept. 11. 19:28
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt inkább régebben éreztem, és azt is csak a "kérdőjeles" lány felé. Többiek mind nyitottak felém.


Inkább az az átok, ha közeledek hozzá, nemcsak távolodik, hanem mintha a fejemre lenne írva hogy mi történt, és még az nap valamivel megszívom.


Mintha a sors büntetne minden egyes "jóérzésért".


Meg mikor történik valami flört, elkönyvelem "ez jó nap", de mikor hazafelé megyek, már történt valami, ami miatt az adott nap katasztrófa. Elmúlt 3 évben volt kb 100 ilyen alkalom is, de minden jó érzést egy 100x rosszabb követett.


Mintha eladtam volna magam az ördögnek.

2012. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hunter92 ***** válasza:
Nincs itt semmiféle átok. Egy biztos, önbizalomhiányod van és amíg ez így van, addig nem is fogsz bejönni a nőknek, akármilyen jól nézel ki. Legyél magabiztosabb, határozottabb és ne görcsölj rá erre a csajozás témára. Ne akarj bejönni nekik, ne akarj megfelelni nekik. Próbálj ki valamit: Viselkedj úgy, mintha lenne barátnőd. Nem kell hazudni, hogy van csak tarts egy kis távolságot a csajokkal, mintha lenne egy barátnőd, akit nem akarsz megcsalni. Ha csajok azt látják, hogy nem kellenek neked, mindjárt kapósabb leszel, hidd el!
2012. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiány meg abszolut nem látszik rajtam.
2012. szept. 11. 19:58
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ha csajok azt látják, hogy nem kellenek neked, mindjárt kapósabb leszel, hidd el!

"

Butaság,ezt csináltam sok évig,nulla sikerrel.

2012. szept. 11. 19:59
 10/18 A kérdező kommentje:

". Nem kell hazudni, hogy van csak tarts egy kis távolságot a csajokkal, mintha lenne egy barátnőd, akit nem akarsz megcsalni. "

De hát ha nem érdeklem öket(egyik se mutatja) akkor mit érek a távolságtartással?Eléggé ellentmondásosak ezek a tippek számomra.

2012. szept. 11. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!