Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úristen! Ez komoly? Minden...

Úristen! Ez komoly? Minden ember megbolondult? Nyugi már!

Figyelt kérdés
Facebookon állandóan olyanokat írkálnak az emosok, stb., hogy "öngyilkos leszek, itt a világvége!" meg "Úristen! Meg fogunk halni, itt a világvége!!!". Miért hisznek el az emberek minden hülyeséget?? Meg a napokban voltam a városban és egy hajléktalan ott rémisztgetett embereket, hogy fogadjuk el, hogy meg fogunk halni, és ne féljünk a haláltól, mert dec. 21.-én elfog jönni - vagy valami ilyesmit mondott...
2012. nov. 20. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jajaja, persze, öngyilkosok lesznek, meg itt a világ vége... De figyeld meg, hogy még pénzt sem adnának kölcsön, ha kérnéd! A feltűnési viszketegség 2012-es változatát láthatod.
2012. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint világvége lesz az írjon privátot.. és adok számlaszámot ahova utalhatja a lóvét..

Utána az ingatlanokat is átíratjuk rám.

2012. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem gondolja komolyan, csak szeretik feldobni a szürke hétköznapokat egy kis borzongással.

Ha ennyien komolyan vennék a világvégét, akkor már elszabadult volna a pokol.

Az egyszerűbb válasz pedig az, hogy az emberek jó része vérlázítóan ostoba.

2012. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az autókat, telkeket, használati tárgyakat pedig rám íratjuk:D
2012. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mondtam en hogy nem lesz itt vilagvege😂😂😂
2016. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!