Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért gondolja azt mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért gondolja azt mindenki, hogy az az érett és komoly ember, aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
Na persze nem a 15 évesen részegen diszkóban táncoló kislányokat akarom ezzel védeni, félreértés ne essék. :)
2012. aug. 8. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
itt ezt senki nem gondolja.....
2012. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi alapján a kérdés? :D
2012. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért mert manapság nem csak szórakozni és jólérezni magukat járnak az emberek bulizni, hanem a fiatalság azért hogy szét k.félje az agyát... amúgy énis komoly de mégis bulizós vagyok :) L/19
2012. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jönnek ezek a csúnya általánosítások megint ... :( :/

19/L

2012. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Pedig ők is megérdemlik a védelmet, olyan diszkriminatív vagy.
2012. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
100%

Nem ezt szokták mondani!

Szórakozni járjon el mindenki aki tud aki szeret.

Sokaknak ismerkedéssel vannak gondjaik szórakozóhelyeken.

Mert h "minden nő egy rib@nc"

De valójában komoly párt találni itt is ugyanannyi esélye van mint bárhol máshol.

Talán annyi hogy nem discoba járnak sokan, hanem más helyekre,.

2012. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nem akartam általánosítani, bocsi! tisztelet a kivételnek! :)
2012. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdés csak onnan jött, hogy szoktam itt olvasgatni néha, és gyakran ezzel érvelnek a kérdezők/válaszadók, hogy ők milyen érettek, mert például bulizni se járnak... és nem igazán értem, hogy ez hogyan függ össze. :)
2012. aug. 8. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Lehet bulizni egy házibuliban, lehet egy discoban, lehet egy koncerten, lehet egy sporteseményen, egy táborban, szalonnátsütve stb.


Hol bulizva?

2012. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!