Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágdosom, éheztetem magam és...

Vágdosom, éheztetem magam és sok ember szerint komoly önértékelési problémáim vannak. Lehet valamivel segíteni? Bővebben alatta!

Figyelt kérdés
hamarosan egy éve, hogy amikor valami lelki fájdalmam van akkor megvágom a combom esetleg a karom az enyhít a fájdalmamon. aztán ha még nagyobb a baj akkor nem eszek .. egyszerűen azért, mert ha belül fáj azt azzal próbálom elmúlaszatatni, hogy kívül is fájjon. aztán sok barátom szerint szép vagyok és vékony.. viszont ha tükörbe nézek én nem ezt látom.. dagadtnak látom magam.. segítsetek!!
2012. szept. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Menj dokihoz. Lehetőleg saját lábon. Ne várd meg azt, hogy mentővel kelljen bevinni.
2012. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Összekevered a szégyent a bűntudattal. Amit tettél az életedben, az nem te vagy. Azt csináltad, és nem kötődik hozzád. Szeresd magad! Én is éheztettem magam sokáig, öngyilkos is voltam, mostanra viszont megszerettem magam, és elfogadom amit az élet ad, ha nem tetszik akkor is. Fejezd be önmagad büntetését, és keress egy tapasztalt, megbízható embert akinek el mered mondani a fájdalmad, aki megért és segíteni tud, és SEMMIT nem kér cserébe. Ilyen embert lehet találni, ha eljön az ideje találkozol vele. Addig is kezdj dolgozni azon, milyen jelentőséggel bírnak az életedre azok a dolgok valójában, amik most szenvedést okoznak neked. Légy önzetlen, és fogadd el magadban, amin nem tudsz változtatni. Amin pedig tudsz, azon - ha megéri - változtass!
2012. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Inkább lennék dagadt és ronda, mint idióta. Szerinted anyád azért szült meg, gondoskodott rólad, és óvott, hogy aztán magadat vagdosd?? Orvoshoz, de sürgősen!
2012. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolóó.:') köszönöm.!!
2012. szept. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!