Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt megtette egy ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megtette egy ember, akkor mi lesz később? Olvassátok el, adjatok tanácsot, könyörgöm! Nagyon komoly téma.

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom, 5 éve együtt élünk.


Korábban a kapcsolat elején megcsalt, rengeteg nője volt előttem. Azt mondta én vagyok a mindene, bocsássak meg soha többé.


Nem is tette azóta.


Én úgy döntöttem emiatt, hogy nem bírom az örök féltékenységemet, elhagyom.


Ekkor kaptam a hideg zuhanyt. Leült velem beszélgetni és azt mondta nagyon komoly dolgot kell mondania, mindent megértek majd.


Elmondta, hogy gyermekként megrontották, ez olyan nyomot hagyott benne, hogy huszonéves korában újra megtette önszántából egy vadidegen férfival.

Később szenvedett, mert nem tudta most akkor ő mi, kiket szeret. Elkezdett nőzni, prostizott és miegymás. Rájött, hogy ami benne él, az az undor. Gondolt rá egészen 30 éves koráig, de azt mondta képek ugaranak be és rögtön az undor.


Én szólni nem tudtam. Azt mondta ez az igazság, mindent ezért tett. Megosztotta velem élete titkát, amiről még a szülei sem tudnak. Nagyon ki volt borulva, örjöngött, hogy csak még egy esélyt adjak, hogy miután elmondott mindent kezdjünk új életet.


Kérdeztem biztos-e abban, hogy nem húz máshova csak elakarja nyomni?

Azt mondta azért tette újra, mert kísértik a múlt képei, de undorodott a dologtól. Úgy szorított magához, mint még soha, könyörgött, hogy higyjem el, embert nem szeret úgy, ahogy engem, nem bír nélkülem élni.


Szeretem, imádom, de emiatt ahogy titkolózott annyit hazudott, hogy már rettegek. Félek hogy mi van ha becsapja magát.


Könyörgöm segítsetek, mit tennétek, ha szeretnétek valakit és ez történik?


Nem hülyéskedek, írtó nagy káosz van bennem, könyörgöm, segítsetek.


2012. aug. 15. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Lépj le. Sajnos nem fog megváltozni, és jól irod, ha ennyit bírt hazudozni, ezután se lesz probléma. Ráadásul te elfogadtad ezt a viselkedést tőle.

DE, mivel nő vagy, ezért nem fogsz lelépni. Ilyen esetben további megcsalások várhatóak mindaddig, amig a lakással és a gyerekkel le nem tudsz lépni.

2012. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
lelkileg sérült ember. nagyon szeret téged, ne hagyd magára, ha tudsz segíts neki. menjetek el mindenképpen pszichológushoz, ez egy nagyon komoly probléma. de ha semmi sem segít, akkor el kell hagynod, mert különben te is rámész erre az egészre.
2012. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok. Nincs gyerek, csak együtt éltünk sokáig. Én most külön költöztem, szakítottam, ekkor mondta el nekem.


Láttam, ismerem őt, hogy komoly terhet jelentett ezt elmondania.


Itt az a kérdés, hogy ilyen szexuális megrontás esetében ez normális? Lehet, hogy valóban igazat mond, és szeretni tud engem?


Vagy fél beismerni, hogy homoszexuális?


Én azt éreztem, hogy szeret, nagyon sok dolgot megtett értem, kérés nélkül is.


Most is vállalta azt, hogy menjünk innen messze, hagyjunk távol mindent. Mostmár tudok mindent, kezdjnk új életet. És látom, hogy komolyan gondolja, mert álláshirdetésekre ment el, próbálja erősen, hogy elmehessünk onnan, ahova a gyermekkor köti.


Isenem....mit tegyek? Én szeretem. :(

2012. aug. 15. 11:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakemberhez kellene fordulnia, hogy rendezze magában a múltbéli dolgokat, mellette állnék segítenék, és ha "kigyógyult" , helyére kerül minden kezdjetek mindent tiszta lappal. Akkor eldől, hogy mi a helyzet köztetek. De persze ez csak az én véleményem
2012. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az érzéseiről nem hazudott neked, arról sem amit átélt. Igen, ilyen előfordul, hogy pont bizonyításból kezd nőzni, prostizni, bizonyítani akarja a férfiasságát. A traumaismétlés is szokványos eset. Nem vonzódik ő igazából a férfiakhoz. De ehhez szakember kell, egy pszichológus, és hosszú évek a gyógyulás. Sajnos tényleg kifuthat a gyermekkori szexuális abúzus férfiaknál homoszexualitásban, nőknél prostitúcióban, de ez sok tényezőtől függ, életkortól is persze, hogy mikor történt vele, minél kisebb korban és minél közelebbi személy tette vele, annál nagyobb a lelki sérülés. Nála szerintem nincs szó homoszexualitásról. Azt te döntsd el,hogy tudnál-e vele maradni, ez egy nagyon nehéz döntés. De most semmiképpen ne hagyd magára, mert abból nagyon komoly baj lehet. Ha más nem barátként támogasd. ne most szakíts vele, ha ezt akarod, várj amíg kialakul a pszichológussal egy biztos kapcsolata, egy bizalmi. Legfeljebb nem kell vele lefeküdj, ha nem akarsz, biztos megérti ezt is. Minél előbb pszichológushoz fordulni, egy nagyon jó szakemberhez!
2012. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem hagytam magára így sem. Csak azt kértem adjon nekem időt, fel kell dolgoznom.


Nagyon alaposan átbeszéltünk mindent, megbeszéltük, hogy innentől bármi baj van, bármi kínozza, megosztja velem. Nincs mit szégyelnie, hiszen a nehezén túl vagyunk, elmondta.


Én csak atól félek, hogy mi van ha benne van az a dolog, de csak elakarja nyomni velem?


Egyébként volt nővel komoly kapcsolata. Azt mondta azért is nőzött, mert az előttem lévő barátnőnek is elmondta, de az semmibe vette, még csak meg sem beszélte vele. Ekkor megfogadta, hogy soha többé senkinek, úgysem érti senki.


Szeretem tiszta szívemből, és tudom úgy ölelni, ahogy régen, túlléptem a témán, de nagyon félek, hogy mi van ha becsapja magát.


Azt mondta esküszik nekem, hogy csak a képekkel harcol, nem bír tőlük szabadulni, és szeret. Azt mondta az, hogy elmondta és én megértettem mindent megváltoztatott, mert nincs több titka, végre tiszta a lelke.


Ti elhinnétek? Azt láttam, hogy komolyan kiborul és úgy szorított magához, mint még soha. :(

2012. aug. 15. 11:33
 7/20 A kérdező kommentje:

Javasoltam a pszichológust, de elutasította.


Azt mondta neki nem kellett mást, csak az, hogy végre megossza velem a sötét titkát. Azt mondta ez okozta a szenvedést. Bennem megatlálta, aki kell neki, de érezte hogy el kell mondani, de nem ment sehogy, félt a reakciómtól.


Azt mondta soha többé nem akar erről beszélni, mert keservesen szenved, ha erre gondol. Kérte, hogy miután ezt megbeszéltük, soha többé ne hozzuk szóba, lépjünk túl.


Annyit mondott, hogy a mai nappal a múltat végre letudta zárni végleg, most már csak a jövő kell velem.


Én mondtam, hogy mellette vagyok, támogatom, bárhova elmegyek vele. Ha bármi baj van, szóljon, megpróbálom programokkal lekötni, feldobni, megoldjuk valahogy. Azon leszek, hogy elfeledjen mindent!

2012. aug. 15. 11:39
 8/20 A kérdező kommentje:

Szerintetek nincs szó az ő esetben homoszexualitásról? De komolyan?


Létezhet, hogy azért tette meg felnőttként egyszer és gondolt rá, mert a trauma váltotta ki? Van ilyen??


Én úgy tudtam, ha valakit megerőszakolnak, az nem hogy újra megtenni akarja, hanem fél szexuálisan közeledni.

2012. aug. 15. 11:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben két út van, ha nem tudja feldolgozni, vagy gátlásos lesz, vagy gátolatlan. Ebben te nem tudsz neki segíteni sajnos, és egyáltalán nem zárta le, nagy bajban van, pszichológus tudja helyrehozni, beszéld rá.
2012. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Új életet kezdeni nem olyan egyszerű. Ha ekkora nyomot hagyott benne ez a gyerekkori trauma lehet, hogy előbb egy pszichológussal kéne beszélnie. Attól, hogy elköltöztök az emlékek megmaradnak.

Ha homoszexuális lenne, akkor az ennyi év után már kijött volna belőle, nem tudott volna együtt lenni veled.

Ez egy olyan dolog, amit biztos nagyon nehezére esett megosztani veled, de jobb lett volna hamarabb, de azt is gondold végig, hogy nem csak azért mondta el esetleg, hogy emiatt elnézd neki a dolgokat és visszamenyj hozzá?

2012. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!