Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dynamo? Trükk vagy mágia?...

Dynamo? Trükk vagy mágia? Hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

jó tudom hogy már több kérdést feltettek a témával kapcsolatban és el is olvastam őket de mindegyik csak a telefon az üvegben vagy az iPhone elforgatást hozza fel amelyek tényleg fent vannak a youtube-on hogy kell a vízen járásra is mondtátok, hogy üveg lap. na de a Temzén? mikor ott evez mellette a kajak-kenus? de jó még ezt is elfogadom, hogy üveglap. meg azt is h lebeg...

De! amire kíváncsi vagyok, hogy látja a jövőt is? mert az új évadjában pl az EB-t elődöntőről megtette kombinált fogadáson, hogy 11-esekkel jutnak tovább meg több mint 2 góllal nyernek a spanyolok és elég sokat kaszált.. erre meg lehet mondani, hogy Szerencséje volt. hát de pont neki?.. meg az 1. évadba is pénteken megrajzolt egy következő heti újságból egy oldalt..


Ti erről mit gondoltok?



#dymna
2012. nov. 23. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már, kamu az egész gyerek.

Képzeld én is megtettem aztán nyertem, azt hazudik, amit akár meg úgy állítja be a dolgokat.

2012. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Trükk. Na meg a tv-ben látott produkciókra n nagyon alapozz. Bármit megvágnak és úgy alakítják, ahogy akarják. Ettől függetlenül baromi tehetséges a srác. Érdekes és látványos, amiket csinál.
2012. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És azt honnan tudod, hogy csak ez az egy szelvénye volt? Mi van ha fogadtak vagy 100 szelvénnyel és csak azt adják le ami nyert.

Tv-s trükkökben sose bízz.

2012. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj hagyjuk már, kamu az egész gyerek."


Amikor valaki ilyet mond, mindig arra gondolok, hogy egy csalódott kisgyerek beszél belőle. Hiszen egy felnőtt, reális gondolkodású ember tudja, hogy ezek csak trükkök, olyan dolgok, amelyek lenyűgöznek, mert _olyanok_, mintha igaziak lennének, annak ellenére, hogy tudjuk, hogy nem az. Dynamo nem varázsló, és soha nem is állította magáról. Nevezzük bűvésznek, illuzionistának, bárminek. Soha nem állította azt sem magáról, hogy természetfeletti képességei vannak. Ennek csak a látszatát akarja kelteni, azért, hogy téged szórakoztasson. "Kamu az egész gyerek" - dühös vagy, mert igazából nem is tud járni a vízen? Igazából senki nem tud repülni? Nőj fel, és fogod tudni élvezni a szórakoztató műsorokat.


A kérdező kérdésére válaszolva ("Hogyan csinálja?") azt tudom mondani, ha tudnánk, nem lenne belőle tv-műsor. :)

2012. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom... szerintem az a pasas az akit a Tv-ben láttam és átment az üvegfalon..erre nem tudok neked mit írni. Szemem majdnem kiesett..

Ha mágia azt mi úgysem tudnánk, ha trükk igen ügyes..le a kalappal előtte :D

2012. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy lerajzolj egy lapot a jövő heti újságból tudod mi kell?

1db ismerős szerkesztő az újságtól.

2012. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Temzébe miért ne lehetne plexi lapokat tenni? Lemegy 2-3 búvár és meg is van, még csak nem is kell plexi, mert olyan koszos a víz hogy tök mindegy milyen anyagból van úgysem látszik. A kajakos meg nem véletlenül kajakozott pont ott.
2012. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dynamo egy felkapott bűvész. szerintem csak egy a sok közül, de miért kell ide keverni a mágiát? rengeteg trükkjét megcsinálta már előtte más. sokat maga chris angel leplezett le
2012. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na persze, ha vmi ördög felruházza őt mágikus képességekkel, akkor majd biztos cirkuszt csinál belőle, és nem világuralmi lépéseket tervez. Kamu.
2012. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
világuralmi lépéseket:D ? mér te azt tennél? jóhülye vagy. egyből le is lőnének..
2012. nov. 24. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!