Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne, hogy szert...

Lehetséges lenne, hogy szert tegyek az alábbi "szupererőkre"?

Figyelt kérdés

Empátia, levitáció, telekinézis.

Milyen szinten és hogyan lehet ezt megvalósítani?


Az a konkrét karakter, aki ezekkel rendelkezik, rengeteget meditál, és olvas a témáról, ért az energia áramlásához meg a csakrákhoz meg ilyenek... nekem is hasonlóan kéne tenni?


(Szkeptikusok STFU, tudom, mennyire nevetségesnek tűnhet a kérdés, de nem azért írtam ki, hogy a lehurrogások közül kelljen keresgélnem a komoly válaszokat is...)



2012. nov. 25. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. Az empátiának két jelentése van. az ezoterikusabb, és a hétköznapi. Ált. mindenki azt mondja rá, hogy együttérzés (hétköznapi), de más szemszögből azt jelenti, megérezni mások érzéseit, mások szándékát. Mint a bűbájos boszorkák c. filmben, Phoebe ereje. (ezt az előzőeknek írtam, akik nem tudták, mi az.)

Minden lehetséges, mindent, de mindent meg lehet tanulni. Bár ha otthon próbálod ezeket gyakorolni, kudarc lesz a vége. A mai világ nagyon be van korlátozva, úgy nevelkedtünk, úgy fejlődtünk felfele, arra tanítottak minket, hogy ezek nem léteznek. Nem elég, ha hiszel bennük, hanem olyan rendszerességet kell kialakítanod a gyakorlás során, mint ahogy azt a járásnál, beszédnél, olvasásnál tetted. Inkább keress valakit, aki tud téged tanítani. Én szerencsés vagyok, mert nekem van ilyen mesterem, de még nem tudom végrehajtani őket. MÉG!!!

Az empátiával még nem nagyon foglalkoztam, nemtom, hogy működik. Viszont előbb tanuld meg a telekinézist, s utána levitációt. Először tanuld meg a tárgyakat mozgatni, s csak utána magadat.

2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
LOL
2013. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!