Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 december 2-ka van. Mit...

2012 december 2-ka van. Mit csináltok 2012 december 21-ig? én várom az ARMAGEDDON.

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én már láttam, de nem tetszett. Melyik adón megy majd?
2012. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem úgy hanem december 21-én van az armageddon világ vége !
2012. dec. 2. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel engem az armageddon világ? Nincs elég bajunk ezzel?
2012. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te tudod miről beszélsz? Az armegeddon a végső csata Isten és a Sátán között.


És hallék nagy szózatot a templomból, amely mondja vala a hét angyalnak: Menjetek el és töltsétek ki a földre az Isten haragjának hét poharát.

2

Elméne azért az első, és kitölté az ő poharát a földre; és támada gonosz és ártalmas fekély azokon az embereken, akiken vala a fenevad bélyege, és akik imádják vala annak képét.

3

A másik angyal is kitölté az ő poharát a tengerbe; és olyanná lőn, mint a halott vére; és minden élő állat meghala a tengerben.

4

A harmadik angyal is kitölté az ő poharát a folyóvizekbe és a vizek forrásaiba; és lőn vér.

5

És hallám, hogy a vizek angyala ezt mondja vala: Igaz vagy Uram, aki vagy és aki valál, te Szent, hogy ezeket ítélted;

6

Mivelhogy szentek és próféták vérét ontották, vért adál nékik inni; mert méltók arra.

7

És hallám, hogy más az oltárról ezt mondja vala: Jól van Uram, mindenható Isten, igazak és igazságosak a te ítéleteid.

8

A negyedik angyal is kitölté az ő poharát a napra; és adaték annak, hogy az embereket tikkassza tűzzel.

9

És tikkadának az emberek nagy hévséggel; és az Istennek nevét káromlák, akinek hatalma vala e csapásokon; és nem térének meg, hogy neki dicsőséget adjanak.

10

Az ötödik angyal is kitölté az ő poharát a fenevad királyiszékére; és lőn az ő országa setét; és rágják vala az ő nyelvöket a kín miatt,

11

És káromlák a menny Istenét az ő kínjaik és fekélyeik miatt; és meg nem térének az ő cselekedeteikből.

12

A hatodik angyal is kitölté az ő poharát a nagy folyóvízre, az Eufrátesre; és kiszárada annak vize, hogy a napkelet felől jövő királyoknak út készíttessék.

13

És láték a sárkány szájából és a fenevad szájából és a hamis próféta szájából három tisztátalan lelket kijőni, a békákhoz hasonlókat;

14

Mert ördögi lelkek azok, akik jeleket tesznek; akik elmennek a földnek és az egész világnak királyaihoz, hogy egybe gyűjtsék azokat a mindenható Isten ama nagy napjának viadalára.

15

(Ímé eljövök, mint a tolvaj. Boldog, aki vigyáz és őrzi az ő ruháit, hogy mezítelenen ne járjon, és meg ne lássák az ő rútságát.)

16

Egybegyűjték azért őket a helyre, amelyet zsidóul Armageddonnak neveznek.

17

A hetedik angyal is kitölté az ő poharát a levegőégre; és nagy szózat jöve ki a mennyei templomból a királyiszéktől, amely ezt mondja vala: Meglett!

18

És lőnek zendülések és mennydörgések és villámlások; és lőn nagy földindulás, amilyen nem volt, mióta az emberek a földön vannak, ilyen földindulás, ilyen nagy.

19

És a nagy város három részre szakada, és a pogányok városai elesének; és a nagy Babilon megemlítteték az Isten előtt, hogy adjon annak inni az ő búsult haragja borának poharából.

20

És minden sziget elmúlék, és hegyek nem találtatának többé.

21

És nagy jégeső, mint egy-egy tálentom, szálla az égből az emberekre; és káromlák az Istent az emberek a jégeső csapásáért; mert annak csapása felette nagy.

2012. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

már most érzem h vmi elkezdődött, az emberek kedvesebbek, kezdenek ráébredni h egymásért vagyunk, nem pedig egymás ellen

:))

2012. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várás helyett gyakorolhatnád a helyesírást, ki tudja, lehet mégse lesz világvége.
2012. dec. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elmebeteg kérdező

várod a világvégét

öld meg magad

2012. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "2-ka"? Nyelvtan egyes, leülhetsz!

A kérdésed így hangzana helyesen:

"2012. december 2-a van. Mit csináltok 2012. december 21-ig? Én várom az Armageddont."


Én meg kitakarítom a lakást, sütök süteményeket, próbálok azon dolgozni, hogy legyen egy kis pénzem, vizsgára tanulok, macskát etetek és jó tanácsokat osztogatok. Különben is, december 22-én indul az M2 gyerekcsatornája. Na, nehogy már egy csúnya világvége ebbe belerondítson!

2012. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én december 21-én este buliban leszek.......XD Úgy hogy ha el is jön valami...legalább leiszom magam XD

De azt várom már nagyon,hogy múljon már el végre a 21-ike, mert akkor legalább vége lesz ennek a világvége mániának :D

2012. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21-ike?

Ezt ugye csak viccből írtad?

2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!