Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pataki Attilának elfogyott a...

Pataki Attilának elfogyott a pénze vagy csak simán egy "sült bolond"?

Figyelt kérdés
A frizbiben (ami amúgy sem egy túl hiteles dolgokról beszélő műsor) annyi sületlenséget beszél, kozmikus képletekről stb, hogy ez valami szánalmas.

2012. dec. 2. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Hihi,én is pont azt nézem.Szegény csak lejáratja magát.:DD Ne is lepődjön meg,ha az utcán hülyének fogják nézni.Ha már beszél akkor legalább valami értelmeset mondjon,ha pedig nem tud olyat,akkor inkább meg se szólaljon..
2012. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyere őrült, gyere őrült, névsorolvasás...
2012. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. dec. 2. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Mindig is futóbolond volt, sokan csak most veszik észre.
2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen?

én nem ismertem mert nem hallgattam a zenéit de most ezzel a beszéddel amit előadott a tv-ben már úgy érzem többet is tudok róla mint kéne :D

2012. dec. 2. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sose volt normális. Ahogy beszél koncerteken, abból már évekkel ezelőtt lejött nekem.
2012. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer eljött falunapra és annyira részeg volt hogy leesett a színpadról. Régebben nem tudom mennyi agya volt, de ha volt is, vszeg most elvette már a pia.
2012. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor ez mindent megmagyaráz :D
2012. dec. 3. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Keveri a dolgokat, túl sok sci-fi-t olvasott.Van benne olyan ami igaz, de látszik, hogy annyira sok mindent akarna mondani, de a felével sincs tisztában. Csak az hadar és nem hallgatja meg a másikat aki fél attól hogy megfoghatják. Ha megnézitek nem is a músorvezető vezeti a műsort hanem ő. Viszont ha csak 2 kérdésére kellene válaszolnia már teljesen összezavarodna. Mint amikor az ufós elrablásról beszél és a műsorvezető kérdezi róla. Nem akar válaszolni, hebeg habog, közhelyeket említ semmi konnkrétumot meg csak mellé beszél. Most komolyan, ha valakinek lett volna egyetlen élménye is és arról kérdeznék szíves örömest elmesélné hacsak nagy körvonalakban is. Én el tudom mesélni a gyűrűk urát is 30 mp-ben ami ugye több mint 10 órás film. Ennyit a szavahihetőségéről. De azt el kell ismerjem van olyan ami igaz abból amit mond, csak sjnos ő nem tudja melyik rész az.
2012. dec. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és pedig? szerinted melyik része igaz?
2012. dec. 4. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!