Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Együtt szeretnénk menni....

Együtt szeretnénk menni. Pontosan mikor lesz?

Figyelt kérdés

Az asszony azt mondta, hogy együtt szeretné átélni a világvégét velem. Pontosan mikor lesz, hogy fogni tudja közben a kezem? Nulla órakor, vagy reggel 7- kor?

Csak azt nem tudom, hogy miként szeretné átélni, ha az a halál lesz?



2012. dec. 3. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Jönni fognak a reptoidok az intergalaktikus vibrátoraikat letesztelni rajtatok.


Nagyon romantikus lesz!

2012. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
NAAAGYON
2012. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb lesz ha egymással ölelkezve, és összeragasztva szikszalaggal, hogy utána mikor jövünk ne kelljen annyit bajlódni a katonáinknak elvinni titeket a vágóhídra ahol aztán feldolgozunk titeket.


Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) vezetősége.

2012. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ó, elnézést kedves humanoid kolléga, el is felejtettem mondani, hogy mikorra várható az invázió: Kb. hajnali 25 órakor lesz, mert akkor sikerül a féregjátot megnyitni a Nibiru, a Szíriusz, a Jupiter, és a Nap gravitációjának segítségével.
2012. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy orosz idő szerint de 10 órakor, tehát nálunk reggel 6 óra tájban, így átélhetitek együtt az ágyban, szex közben lesz talán a legkellemesebb. :-)
2012. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egyetlen lehetőség a túlélésre, ha megkéritek egy barátotokat, hogy valami forgalmas helyen tetőtől talpig szigszalagozzon titeket egy lámpaoszlophoz. A legjobb, ha egymással szemben álltok, köztetek meg az oszlop.
2012. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az asszony nem akar egy harmadikat is bevonni, mármint egy lámpaoszlopot. Maradjanak csak szépen otthon, és bújjanak össze reggel az ágyban, azután ha mégsem lesz semmi, mehetnek dolgozni.
2012. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jegyezzétek majd el egymás Raptor Jézus reptoid főpappal!
2012. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A maja naptár 13:00-kor jár le.
2012. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem már most kössétek össze magatokat,ne egyetek,ne igyatok,semmit..főleg ne gyere fel netre hülye kérdéseket feltenni..asszonyt se engedd géphez...
2012. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!