Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonamegec kérdése:

17 éves vagyok. Szeretnék együtt lenni a barátommal. De nem szeretnék teherbe esni és maximálisana védekezni, nem csak gumival. Milyen gyogyszert kéne szednem? és kb mennyibe kerül? Nögyogyászhoz nem szeretnék menni.

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

100%-os védekezési mód sajna nincs.

A fog gátló 10e körül van 3 hónapra.

És ha szexelsz, bizony el kéne menned orvoshoz.

2012. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és fogamzásgátló fajtái küzül melyiket ajánlod?
2012. okt. 17. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mercilont szedtem, megvoltam vele elégedve.
2012. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.Nőgyógyász nélkül nem kapsz receptet, szóval muszáj lesz elmenned.

2. Orvos szokott ajánlani gyógyszert.

3. Az enyém pl 8000/3 hó, de igen, 10 körül mozognak.

2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne úgy képzeld el, hogy itt írnak neked fogamzásgátló tabletta fajtákat, te pedig szépen elsétálsz a gyógyszertárba, és megveszed. Nőgyógyászaton kell feliratni, orvosi vizsgálat után! így kaphatod meg a számodra legmegfelelőbbet.
2012. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget
2012. okt. 17. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Vizsgálat sem kell hozzá feltétlenül. Én mondjuk mielőtt irtattam elmentem vizsgálatra is, de amikor visszamentem pár hét mulva, másik doki volt, és csak ugy felirta a gyógyszert. Utólag kérdezte csak meg h voltam e már vizsgálaton. Szóval attól annyira nem kell félni. És igen, csak nőgyógyász írhatja fel neked, senki más. Az én gyógyszerem (stodett) amúgy nem vészes, 5400/3 hó.
2012. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát pedig a nőgyógyász nem fog megenni, ő fogja felírni neked a megfelelő tablettát. itt hiába kérdezed, hogy melyik lenne a jó, nem tudják neked megmondani. Különben is egyénfüggő. Ja és fogamzásgátlót receptre kapod....:)
2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja és az én gyógyszerem Jangee 6340ft/3hó

de amit előtte akart felírni, a tri-regol 3500 ft/3hó. de azt nem akartam szedni, mert azt mondták róla, hogy régi gyógyszer, magas hormontartalommal...

2012. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!