Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lesz három napos...

Tényleg lesz három napos sötétség? Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés
Nem a világvége, mert az szerintem úgysem lesz .
2012. dec. 13. 23:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
A 3 napos sötétséget én nem hiszem el,ellenben ha lesz valami, akkor remélem nem nagy következményekkel fog járni.
2012. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem van az az alkoholmennyiség amelytől bárkinél beállhat a 3 napos sötétség...
2012. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Sötétség akk lenne ha megállna a Föld amit nem tartok valószínűnek majd csak reeengeteg évmillió után. De akkor is a másik felét sütné a nap vagy eltűnne a nap, de nem hiszem hogy csak úgy fogná magát és kirepülne a naprendszerből a másik lehetőség hogy felrobban vagy összetöpped és kialszik de arról tudósoktól értesülnénk nem egy befejezett naptártól. Esetleg hatalmas felhők takarják az eget? Azt a meteorológia jelezné előre. Hm egyéb lehetőség nem jut eszembe ami meggátolja a fény terjedését. Nem hiszem, hogy bármi is történne, főleg hogy a maják nem szökőévekben számoltak.
2012. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Hát köszi az értelmes válaszokat.

Azért tettem fel a kérdést, mert sokmindent mondanak, irnak.

Nem azért, mert nemtanultam fizikát. De egyeskek azt hiszik magukról, hogy okosak, mert letudnak irni hiba nélkül egy mondatot :D

Aki ennyire okos, mértnem egy másik értelmesebb oldalra regisztrált, ahol helyesen írnak !!!

2012. dec. 14. 00:19
 5/39 anonim ***** válasza:
Senki sem a te helyesírásodba kötött bele.
2012. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
fejekben több is
2012. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
az meg a másik, hogy sokan írnak ide
2012. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszek benne, de tudom, hol vannak a gyertyák. :)
2012. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Ezt csak a kötekedőknek irtam.

Kicsit idegesit, hogy néha a válaszok helyett, csak kritikákat látok.

2012. dec. 14. 00:43
 10/39 anonim válasza:
100%
Persze, és a delfinek foga helyén alma fog teremni, a paradicsomból pedig egy csettintésre epres Milka csoki válik. Ugyan már!
2012. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!