Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik az elméletek most 21-ével...

Mik az elméletek most 21-ével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A reptoidokat tudom.

Olvastam a Nibiruról.

Arról is, hogy galaktikus együttállás lesz, és ezért katasztrófák.

Hogy elsötétül a Föld.

Hogy valakik felemelkednek, a többiek meg nem.

De mi van még?


2012. dec. 17. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hopsz *2012.12.22
2012. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Reszlet egy cikkbol a kov.old.: [link]


A maják hite szerint a világot teremtő istenek egyike tér vissza ekkor, hogy ismét “beállítsa” a teret és az időt, valamint hogy regenerálja a kozmoszt. Ez azonban Carlson szerint inkább egy építő jellegű aktust jelent a maják hite alapján, nem pedig a világ elpusztítását.

2012. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na szóval, dióhéjban:

December 21-én a Naprendszer belép a galaktikus nullsíkba, miközben a Nibiru nevű bolygó is meg fogja közelíteni annyira, hogy keresztezi a Föld pályáját, és bezavarja a gravitációt, miközben 3 napos sötétség borul a Földre, és ezalatt ellepik a reptoidok, miközben pólusai helyet cserélnek, és lesz földrengés, vulkánkitörés, szökőár stb. világszerte, és persze a Nap is produkálni fog a fenti eseményekkel egy időben egy iszonyatos kitörést, és hogy biztos ne éljük túl a fenti eseményeket, a Föld nem fog tovább keringeni a Nap körül, meg fog állni, és mind meghalunk.

Remélem nem hagytam ki semmit. :)

2012. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 loupsolitaire ***** válasza:

13-as

De, a mátrix újraindítását kihagytad.

2012. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a szellemi kútmérgezés?
2012. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kihagytad a blue beam projectet, mi szerint hologrammokat vetítenek ki majd az egész világon, hogy elhitessék az emberekkel jézus második eljövetelét/ a reptoid támadàst. Meg ott a haarp project is, amivel katasztrófákat idéznek elő, hogy csak a kiválasztottak maradhassanak életben.
2012. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ó, a francba, tényleg, ezeket kihagytam. :(
2012. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!