Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem érzik magukat kellemetlenü...

Nem érzik magukat kellemetlenül azok, akik dec.21. kapcsán telenyomták mindenfélével ezt a topic-ot, képesek voltak virrasztani és butaságokat beszélni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Még azért van 15 perc, amíg nem telik le, ne vegyél semmit sem biztosra. :D
2012. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még ezzel, még hiszik hogy 12:12kor megpusztulunk, aztán ha nem akkor jön az este nyolc.
2012. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most már este 8 is van?
2012. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, utána miután nem teljesedett be, pedig azt találják ki hogy 21 óra 21 perc...

Utána pedig jön egy következő dátum...

Nem lehet felvenni a versenyt az emberi hülyeséggel, komolyan mondom.

2012. dec. 21. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Várjatok, én azt olvastam egy blogon, hogy holnap reggel 7 az utolsó lehetséges időpont (itteni idő szerint), szóval hiába múlik el 21. még nem örülhetünk holnapig... :D
2012. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jöhet az este 8 :) egyébként új zélandon már holnap van.
2012. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se világvége, se jézus második eljövetele, se nibiru, se flottacirkálók, én bevallom csalódtam egy kicsit. Legalább a reptoidok jöhettek volna, jól jött volna egy kis társaság, de így mehetek be este a városba sörözni. Akik a véget hangoztatták nem fognak válaszolni ég-e a fejük, mert még a bunkerben vannak, ott nincs wifi. :)
2012. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!