Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog lehetett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog lehetett? Kellemetlenül kéne éreznem magamat emiatt?

Figyelt kérdés

Pár hete elküldött a főnököm pszichológushoz, mert szerinte az egyik nagyon nagy projektet tökéletesen megcsináltam, ám az agyamra ment. Igaza is volt. Felkerestem egy pszichológust, akivel kb. egy idősek vagynk, de ez csak később derült ki. Leginkább flörtöltünk és beszélgettünk, mint érzelegtünk volna...

Tudom, hogy tetszem neki, és nekem is szimpatikus. Létezhet ilyen? Eléggé vonzódunk egymáshoz. Lehet ebből még valami?



2012. dec. 13. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne....sok sikert!:)Írj a fejleményekről...
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindketten függetlenek vagytok, akkor miért ne?
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ciki, hogy a pszichomókus keveri a munkáját a magánéletével.
2012. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig az egyenruha volt a nők a fétise, a modern kor jegyében most meg jönnek az agyfurkászok.

Miért nem jó neked egy mezei tűzoltó, mint az összes többi nőnek, azt hiszed te különlegesebb vagy?:D


Ezt majd vesézétek ki a pszichomókussal.

2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert a mezei tűzoltó, mind nős.
2012. dec. 13. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
HA EZ A DR AGYTÚRKÁSZ MEG EGYEDÜL VAN ÉS SENKIJE SINCS,HÁT AKOR VELE SINCS RENDBEN VALAMI!:)
2012. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!