Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges lennék mert foggal...

Különleges lennék mert foggal születtem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok felül 2db foggal születtem,6 hónapos koromig szoptam.Mi lehet ennek a természet fölötti jelentése?

2012. dec. 29. 22:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
és mi van a többi emberrel, aki fogakkal született, de nem különlegesek?:)
2012. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
100%
tényleg különleges vagy.amikor eljön a 2497.év,akkor a születésed órájában vámpírrá változol.én is foggal születtem.csodálkoztam,hogy miért élek olyan sokat.amikor 5OO éves lettem,átváltoztam vámpírrá.ismertem Napóleon dédnagyapját.csak várd ki ezt az 485 évet és meglátod:)bízz bennem és ne hallgass másra!!
2012. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de emiatt nem vagy különleges. Az emberiség fele foggal, hajjal stb születik.
2012. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
te vagy a kiválasztott!
2012. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Sissi is foggal született. Döntsd el, mennyire volt szerencsés élete...
2012. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyen különleges házmesterről is. Ő is foggal született. Na ő aztán különleges volt:este vodkát ivott, reggel havat hányt.Viszont ő élete végéig sz*pott...
2012. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%
Biztos, hogy nem Chuck Norris az apád? :D
2012. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
NEm egyedi eset a tied, hiszen sok gyermek szuletik tobb foggal, ujjal stb., de ennek mi koze van Napoleonhoz pl.? Jelen esetben ennek semmi jelentosege nincsen, hiszen 15 evesen nem tapasztaltal semmit, igy a forumtol sem varhatsz csodat.
2012. dec. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ne higyj nekik, mind hülyék.


különleges vagy, de ne szállj el ettől mint a győzelmi lobogó. Nem vagy külömb a többiektől.

Amikor eljön az ideje megtudsz mindent amit tudnod kell.

Csak a baglyot ne várd a Roxfortból, mert még csalódnál.

Vigyázz magadra! Kezd el meditálni! Hogy milyen meditáiót? Amelyik tetszik. Törekedj az önismeretre.

Légy kitartó és türelmes.


Üdvözöl az Ezüst Vándor!

2012. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

De kérdező.hiszen éppen ez a lényeg,hogy olyan vagy,amilyen.

De ettől nem vagy különleges.Hamarabb nőtt ki két fogad,de van ilyen.Ha igaz lenne,amire gondolsz,akkor most a fél világ lenne különleges.

Van olyan,aki hajjal születik,de ez is rendben van.

Sőt,még az sem lesz különleges,aki pl. mindkét kezén 6 ujjal születik.Persze,ritkább eset,de ez sem tesz különlegessé senki,ő is csak egy ember.

2012. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!