Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Különleges lennék mert foggal...

Különleges lennék mert foggal születtem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok felül 2db foggal születtem,6 hónapos koromig szoptam.Mi lehet ennek a természet fölötti jelentése?

2012. dec. 29. 22:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Vagyis arról kell példát venni, aki hizlalja az egódat? :D


Hát, az is egy álláspont, de meglehetősen beszűkült - és fájdalmas is. Ugyanis nagyon kevés ember jut oda, ahol az őt körbevevők folyton-folyvást az egóját növelik. És nagyon kevesen élek meg közülük azt, hogy ebben a burokban éljék le az életüket. A legtöbbeknél elomlik a vagyon, elomlik a szépség, és hirtelen a hátsónyalók is eltűnnek - marad a rideg valóság.


Én a helyedben inkább tenni próbálnék azért valamit, hogy különleges legyek - annyi lehetőség van rá. Egy viszonylag szokványos születéskori dolog nem tesz azzá, akkor sem, ha toporzékolva bökdösöl rá.


Nem kötelező nekem hinni, de jobb, ha egy névtelen figurától hiszed el az interneten, semmit az élet vág pofon újra és újra. Az jobban fáj...

2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mondtad.

De gondolom mások is furcsálják,hogy különlegesnek gondoltad/gondolod magad emiatt.A többi már csak jött magától,ismerheted az oldalt.

Bár nem csak te jársz gimiben 15 éves létedre(25/f,első voltam).

2012. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
*15/F
2012. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Isti2013 ***** válasza:
100%
Én is gimibe jártam és azt tapasztaltam,hogy évről évre csökken a színvonal és igen is rá vannak kényszerülve,hogy butábbakat is felvegyenek!
2012. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem mivel 4,5 az átlagom s az osztályomban is mindenki 4-5-ös tanuló.
2012. dec. 30. 23:35
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld... még fősulira is vesznek fel hülyéket.
2012. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%

Te, te kérdeztél - innentől vállald a következményeket.


De azért arra büszkének lenni, hogy gimibe jártál :D Én meg szakközépbe jártam, ahol a te gimis tananyagodon kívül még szakmát is tanultam - szóval nekem sokkal többet kellett tanulnom, mégis megcsináltam.


Sőt, rajtam kívül még több tízezer diák teljesíti évről-évre ezeket az elvárásokat :D Sőt, egyetemre is jártam, ahová te nem. Sőt, egy hadosztály ember járt egyetemre, ahová te nem. Sőt, olyan is volt, aki két évvel idősebb volt nálad, és egyetemre ment már, amit te sohasem fogsz megtenni. Tényleg nagy dolog a gimi :)


Szóval, így jártál. Nyugodtan képzeld magad csodálatos valakinek, de jobban jársz, ha inkább teszel érte valamit, hogy valóban különleges legyél. Egyelőre még a bunkózásért és sértegetésért sem vagy különleges, ugyanis hozzád hasonló nagyszájú tinicsajokból bárhol bármikor lehet találni. Ez sem éppen egy nagy dolog.


Adj le az egódból, és próbálj ember módjára hozzáállni a többiekhez. Akkor sem leszel különleges, de legalább fontos ember leszel - első lépésnek az is jó.

2012. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 beglerbég ***** válasza:
90%

Kedves Kerdezo!

Ugy tudom, hogy a taltosok szulettek meg foggal/burokban/tobb ujjal/Bud Spencer szakallal. Ennyi termeszetfolotti jelentese lehet.

2012. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!