Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azzal zaklat egy szekta, hogy...

Azzal zaklat egy szekta, hogy én vagyok AZ indigó gyermek. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Már régebben is próbálkoztak, 24-e óta viszont azzal traktálnak, hogy én vagyok a kiválasztott, akire Jézus óta várnak az emberek.

Ez már önmagában is gyökérség, de úgy tűnik nagyon komolyan gondolják.

Rövid történet:

leugrottam boltba, hazafelé pedig "véletlenül" összefutottam az egyik bolonddal. Az álmaimról kérdezett, melyek természetesen látomások. Félvállról azt mondtam, hogy két csajjal hemperegtem az ágyon. A vicc az, hogy még aznap megjelent két lány...nem is átlátszó. Persze nem dőltem be a dolognak és elhajtottam őket(utólag kicsit bánom).


A zaklatásra visszatérve viszont elfogadnám, ha csak nekem osztanák a hülyeségüket. Viszont már az ismerősi körömből is hallom, hogy rólam érdeklődnek és osztják meg az "igazságot".


(Egyébként gyermeknek kicsit túlkoros vagyok 21 évesen)


2012. dec. 30. 00:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Milyen szekta ez?


Amúgy nővérem csinálta mindig azt, hogyha odament hozzá bármiféle egyház, szekta, csoport képviselője, és osztotta volna az észt, és hívta volna tanfolyamra, Istentiszteletre, akkor azt mondta, hogy "Köszönöm, nem! Katolikus vagyok!"


Erre mindenki lekopott róla, pedig nem is gyakoroljuk a vallásunkat.

2012. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg az vagy. Mondd meg nekik, hogy utáljanak át egy pár milát a bankszámládra, és akkor megmented a világot a pusztulástól vagy megváltod az emberiséget vagy ilyesmi.
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Napkiraly ***** válasza:
simán jelentsd fel őket zaklatásért és jogosulatlan adatkezelésért. Vagy mondd nekik, hogy ja, adjanak neked lét és leszel te findigó vagy kis digó is
2012. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy sokat tennének ez ügyben. végül is semmi törvénybeütközőt nem csináltak
2012. dec. 30. 22:56
 25/27 Napkiraly ***** válasza:
btk. szerinti zaklatást kimeríti, ugyanis akaratod ellenére akarnak veled kapcsolatot létesíteni. Szerintem az adataidat is jogosulatlanul kezelik.
2012. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

de ha szerzek egy ellen végzést, akkor gondolom egy másikat kapnék a nyakamba.

mi lenne, ha inkább megritkítanám az egyik fogsorát?

2012. dec. 30. 23:03
 27/27 anonim válasza:
csak az egyiket? :D
2013. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!