Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azzal zaklat egy szekta, hogy...

Azzal zaklat egy szekta, hogy én vagyok AZ indigó gyermek. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Már régebben is próbálkoztak, 24-e óta viszont azzal traktálnak, hogy én vagyok a kiválasztott, akire Jézus óta várnak az emberek.

Ez már önmagában is gyökérség, de úgy tűnik nagyon komolyan gondolják.

Rövid történet:

leugrottam boltba, hazafelé pedig "véletlenül" összefutottam az egyik bolonddal. Az álmaimról kérdezett, melyek természetesen látomások. Félvállról azt mondtam, hogy két csajjal hemperegtem az ágyon. A vicc az, hogy még aznap megjelent két lány...nem is átlátszó. Persze nem dőltem be a dolognak és elhajtottam őket(utólag kicsit bánom).


A zaklatásra visszatérve viszont elfogadnám, ha csak nekem osztanák a hülyeségüket. Viszont már az ismerősi körömből is hallom, hogy rólam érdeklődnek és osztják meg az "igazságot".


(Egyébként gyermeknek kicsit túlkoros vagyok 21 évesen)


2012. dec. 30. 00:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelentsd fel őket zaklatásért!
2012. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Figyeld Brian szavait!


http://www.youtube.com/watch?v=3QJ-vVAkv6U

2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

8


Az én tapasztalatom szerint hiperaktív gyerek általában szorongós terhességből születik, és ugyanilyen körülmények, kevés ráfordított figyelem miatt lesznek azzá.


Az indigó gyerek nem a sokféle ingerre, információra fogékony, hanem az emberek rezgésszintjére. A sokkal érzékenyebb radarjaik miatt van az, hogy ők szimplán csak tudnak dolgokat, amiket mi képtelenek vagyunk érzékelni.

2012. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

# 13

ezekre a rezgésszámos hülyeségekre gyenge a gyomrom. inkább ne erőltessük

amúgy is már nephilim vagyok, vagy mi. úgy tűnik szintet is lépek:D

2012. dec. 30. 13:31
 15/27 anonim ***** válasza:
Használd ki a lehetőséget ahogy.írtam nem gyakran lesz esélyed több dögös csajjal is egyszerre szexelned:)
2012. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
igen, azt hülyeség volt kihagyni. de kicsit parázok tőlük, ezért be nem engedném egyiket se
2012. dec. 30. 13:37
 17/27 anonim ***** válasza:

Persze, hogy te vagy a kiválasztott!

Kiválasztottak téged, csak szerintem óvakodj a gruppensextől, csak egyenként engedd magadhoz közel őket!

2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ja értem hát akkor hagyad az egészet mond azt hogy hagyanak békén szükséged van még 50 év magányos fejlődésre :)
2012. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
legkozelebb azt mond hogy almodba egy kedves ficko kamionnal oda ment a hazadhoz es 10-20 zsak jol megtaposott 20 ezrest bedobalt a kertedbe majd mondta hogy eg veled es bekapartatta a kereket es elhajtott ezzel szerintem kellemesen csodbe viszed oket :D
2012. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
átfutott már az agyamon a gondolat:) de csak bátorítanám őket ilyesmivel
2012. dec. 30. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!