Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett vajon ez?

Mi lehetett vajon ez?

Figyelt kérdés
Az hogyan történhetett meg, hogy bealudtam gép előtt, film nézés közben, s amikor felébredtem, ugyanannyi volt az idő is, és a film is ugyanott tartott? Holott legalább 45 - 6 percet átaludtam. A géphez, billentyűzethez nem értem hozzá...
2013. jan. 17. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem aludtál be, csak a fáradtságtól volt egy kis "áramszünet", és úgy érezted mintha bealudtál volna. Volt már velem is hasonló :)
2013. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont fordítva szokott lenni. Lefekszek este, úgy érzem, hogy 5 percet aludtam, ránézek az órára, és uh, a francba, már kelni kell.
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de biztos bealudtam. Ezzel együtt két dolog biztos. Film kezdésekor tettem a tűzre a kályhában, s mikor felébredtem, már épp hogy csak parázslott. Szóval szerintem biztos volt időben eltérés.
2013. jan. 17. 23:38
 4/6 anonim válasza:
lehet, hogy tovább aludtál, 45 perc és a film miután a végéhez ért elindult újból és véletlenül pont annál a résznél keltél fel, ahol elaludtál.
2013. jan. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mint 45 perc*


előző voltam

2013. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van olyan mikor az ember 1pillanatra becsukja a szemet es mikor kinyitja,akkor azt hisz aludt!Megtortenhetett akar az is,hogy elakadt a gep!Vagy az is tortenhet,hogy a film visszaugrik utana megy tovabb!
2013. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!