Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Vajon mi lehetett ez?

Segítség! Vajon mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Minap jártam kint a mezőn, és a tisztás közepén megpillantottam egy lányt. Nekem háttal állt, csak a hosszú, világos szőke haját, meg a fehér ruháját láttam. Nem ijedtem meg tőle, sőt, inkább mellé akartam kerülni. Közelebb sétáltam hozzá, majd megálltam mellette. A vállára tettem a kezem, és akkor láttam meg az arcát. Semmi különöset nem észleltem rajta, de a szem..a szeme túl szürke volt, mintha vak lenne. De tudtam, hogy lát. Aztán s szó, se beszéd, elfutott, be a fák közé. Aztán ma reggel, kutyasétáltatás közben megint láttam. Engem figyelt. Furcsa érzés futott át rajtam, mintha nem ember lenne. Többször nem láttam. Valaki tud felőle valamit? Vajon akart tőlem valamit?

Csak normális válaszokat, ha lehet, a hitetlenkedők nem érdekelnek.


2012. okt. 20. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez most akkor álmodtad?
2012. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt hasonló élménye.Hugomat tolta a babakocsiba,mikor egyszer a semmiből megjelent egy szakállas ember,nem ugy nézett ki,mint egy átlagos öregember.Ránézett a hugomra és megsimogatta az arcár,anyára meg rámosolygott,majd hírtelen eltűnt,azóta nem látta anya..Egy másik ehhez hasonló szitu is volt:-kicsi voltam,kb 1-2 éves.Este volt,nemtudtam aludni.És egyszercsak az ágyam szélén ült egy szakállas bácsi,érdekes volt,nem féltem,mosolyogtam ő is rám,és valamit még mondott is de arra nem emlékszem tisztán.Tehát lehetséges h neked ez a lány valami féle örzőangyalod is lehet,mert van ilyen,nekem elhihetedd! :)
2012. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: Nem, nem álmodtam, nem értem, honnan szűrted ezt le.

Második: Köszönöm a választ, nagyon aranyos kis történet. Viszont én valamilyen okból egyre jobban azt érzem, akar tőlem valamit, hogy van valami közöm hozzá, hogy talán segítenem kéne neki.

2012. okt. 20. 15:47
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Szép kis mese. Kíváncsi lennék mit reagálna valójában egy számodra idegen ember, ha odamennél is csak úgy szó nélkül a vállára tennéd a kezed.

Plusz ha ilyet láttál volna, nem így mesélnéd mint egy regényben a mesélő, hanem izgatott lennél, látszana az írásodon h ezen kattogsz stb.

Máskor kicsit próbáld jobban megfogalmazni, mert ez így elég lightos lett, nem is hihető. Hiányzik belőle vmi.

2012. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az nem zavar, hogy nem hiszed el, hiszen tényleg elég hihetetlenül hangzik. Viszont mint mondtam, csak akkor válaszolj, ha tudsz segíteni. Ez nem volt nagy segítség.

U.I.: Amióta megtanultam fogalmazni, így írom le a dolgokat.

2012. okt. 20. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy gondolod, hogy akar Tőled valamit? Ha tényleg természetfeletti lenne, akkor már megoldotta volna, hogy azóta is lásd (szerintem). Ha pedig úgy érzed, hogy segítened kellene neki (bár nem tudom, miben vagy hogyan érzed ezt), akkor sem tudsz semmit csinálni, hisz azóta sem láttad. Szóval fölösleges kattognod ezen, maximum, ha esetleg újra látod, akkor próbáld meg megszólítani.


Amúgy az nekem is kicsit furcsa (lenne), hogy egy vadidegen csak úgy megérinti a számára szintén vadidegen lány vállát, és csak nézik egymást (és még a csaj sem mond rá semmit). De evvel nem azt akarom írni, hogy nem hiszek neked, nagyon sok furcsa dolog történhet az emberrel (legalábbis mi érezhetjük úgy, hogy furcsa). :)

2012. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Bár nem vagyok egészen meggyőződve az ilyen fantasztikus lények létezéséről, de szerintem egy lány volt egy kontaktlencsével.


László jósnő xenofób enitásszakértő

2012. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Aha, értem én.

A minap láttad először. Akkor jól megijesztetted. Eddig stimmel.

Azóta csak ma reggel láttad újra. Csak messziről mert rád nézni. Stimmel.

Többször nem láttad. Mert szerinted reggel óta már sokszor újra kellett volna látnod. Majdnem stimmel.

Aztán beleért a kezed a bilibe és felébredtél. Ez is stimmel!

2012. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. : Nehéz elmagyarázni, de úgy érzem, mintha közöm lenne az illetőhöz, mintha akarna tőlem valamit, csak nem meri/nem akarja elmondani. Vagy csak szeretné, hogy én jöjjek rá. Kicsit borzongok, de annyira érdekel ez a lány, meg hogy tényleg szeretne e valamit, úgyhogy ha legközelebb látom, ha látom egyáltalán, megpróbálom megszólítani. Köszönöm az értelmes választ : )
2012. okt. 21. 17:55
 10/13 anonim válasza:
Misem természetesebb, minthogy egy vadidegent tapogatsz...
2012. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!