Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi lehetett ez?

Vajon mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
egyik este elaludtam a szobámba és 3-kor arra keltem hogy egy kéz van a vállamon(nagyon hideg és vékony)és amikor oda nyúltam hirtelen leszaladt a testemen azonnal kinyitottam a szemem de nem volt ott semmi.. mit gondoltok?!
2012. jan. 9. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szellem volt de lehet hogy csak beképzelted
2012. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
gondoltam rá hogy csak beképzeltem de erre keltem fel nem volt okom hogy ilyet képzeljek nem féltem nem néztem horrort meg semmi köszi
2012. jan. 9. 18:12
 3/18 anonim válasza:
Tuti szellem volt....
2012. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmodtad...:(
2012. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Velem egyszer olyan történt,hogy mielőtt még elaludtam volna egyszer csak valami meleg tapintást éreztem a hátamon majd 1 másodperc alatt végigfutott a testemen ez a meleg érzés és abban a pillanatban úgy éreztem hogy nem vagyok egyedül a szobába.Kiabálni akartam de szerintem pánikba eshettem,mert egy árva hang nem jött ki a torkomon,akárhogy erőlködtem nem tudtam kiabálni és először pár másodpercig mozdulni sem tudtam.Aztán kirohantam a szobából és utána pár napig be voltam szarva ha jött az este :D
2012. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akiket a földönkívüliek eltérítenek számolnak be hasonló éritnésről.
2012. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*hideg érintésről
2012. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik, de lehet simán egy egér volt.


Nálunk legalábbis mindig jön be a házba, meg a padláson rohangál, és a szobába is bekerül néha egy-egy.


Apám mesélte hogy valamikor arra ébredt hogy mászik valami a takaró alatt, és mikor megemelte egy egér nézett vele farkasszemet, majd elhúzta a csíkot.


Az végülis eléggé kicsi is, vékony is, az meg az aktuális testhőmérsékletedtől is függ hogy hozzád képest hidegnek vagy melegnek érzed.


Én ilyenekre tippelek :)

2012. jan. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az álmoknak lehet fizikai hatások, szóval lehett egy álom utóhatása. pl próbáld félálomban hogy azt képzeled, hogy hátraesel és mikor az agyadban földet érsz össze fogsz rezzeni mintha tényleg elestél volna, tapasztalatból tudom
2012. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16:41 nekem olyan szokott lenni hogy azt álmodom hogy elesek és hirtelen felébredek és összerándulok
2012. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!