Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki milyen technikát használ...

Ki milyen technikát használ bevonzásra? Elég csak az hogy magunk elé képzeljük a vágyott dolgot vagy van más hatásos módszer is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Én azt szoktam magam elé képzelni, ahogyan elérem az adott dolgot (mondjuk ahogy állok a tanár asztalánál, és kihúzom épp azt a tételt, amit a legjobban tudok) ;)
2013. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Az egyszerű technológiát alkalmazom, nagyon erősen koncentrálok arra bevonzam a dolgot. Már háromszor megnyertem az ötöslottót :)
2013. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
olvasd el a Titok cimű könyvet, ha nem szeretsz olvasni filmen is megnézheted, ez a vonzás törvényéről szól, hogyan vonzd be amit szeretnél, nagyon jó.
2013. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

már megnéztem,csak szeretném tudni hogy pontosan milyen technikák vannak azon kívül hogy magunk elé képzeljük:)

egy ideig működött de most lelassultak a dolgok és érdekelt hogy "kiegészíthetem"-e valamivel:)

2013. jan. 17. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Fantáziálni kell a dologról, méghozzá olyan részletesen, hogy elmerülj a saját fantáziádban, és ne tudj azon agyalni, hogy most a titkot alkalmazod. De ami fontosabb, hogy tegyél az ügy érdekében, hiszen ha teszel érte az azt jelenti, hogy hiszel benne, hogy sikerülni fog, ez által megerősíted a saját hited. Mivel ha nem igazán hinnél benne, akkor nem is tennél érte semmit, ez által bebizonyítva magadnak, hogy amit akarsz az lehetetlen.
2013. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ezt is tudom,és nyilván nem csak bámulok ki az ablakon hogy mikor történik csoda:D

viszont ez megint egy eldöntendő dolog mert azt olvastam hogy mindent a pontosan el kell képzelni és azt is hogy nem kell belemenni a részletekbe,elég ha az eredményt képzeljük el

2013. jan. 17. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell erőltetni a lényeg a természetesség és a 0 félelem.


Tisztán, egyszerűen és röviden megfogalmazod mit akarsz és jelen időben kéred a számodra mondott felsőbbrendű erőnek.

Ne te mond meg, hogyan éred el a célodat, vágyodat, álmodat csak azt érdemes mondani, gondolni és érezni amit akarsz.


Ha ez megtörtént figyelj a környezetedre mi történik. Ha úgy érzed valakit fel kell hívni, valakihez oda kellene menni akkor érdemes oda menni és felhívni...


Általában olyanok szoktak segíteni akiktől nem is várnád..


És végül oda érdemes figyelni arra, hogy ne féljél semmitől.

Sokat foglalkozz a hobbidal vagy azzal ami boldogá tesz és eltereli a a gondolataidat és az érzéseidet a pozitivitás felé.


és + egy kis help:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3210552..


hajrá ;)

2013. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jah és kifelejtettem, hogy a legjobb a saját módszered. Teszted saját magad mi számodra a leghatékonyabb.

A titok könyv, dvd csak egy módszer a sok közül és nagyon alapfokon magyarázva.


Általában aki magas szinten használja a teremtő erőt annak egyfajta saját tapasztalata és módszere kialakul, és direkt. Mert az erő önfejlesztő is ami a szabadságra is ösztönöz.

Tehát arra is, hogy biz magadban, biz a teremtő erődben, a saját tehetségedben és képességeidben és pont ezért lehetőleg ne egy kollektív dogmát kövess, ne másoknak felelj meg hanem légy önmagad stb. A dogmák nagy része hamis, vagy felrévezett direkt vagy nem tudatosan. Bizonyos dogmák lehetnek jók is, mint a titok könyv alapjai is de a dogmák maximum akkor lehet jó ha számodra is jó amit leírnak vagy bemutatnak. De, hogy eldönts a tapasztalatid alapján tudod szűrni mi számodra jó vagy sem.

2013. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Nálam vasreszelék esetén kiválóan működik. Érdekel, hogyan?
2013. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ott tévednek sokan, hogy nem elég a szükségest tenni, hanem a szükségtelent el kell távolítani: a tudatalattiba fojtott gyerekkori sérelmeket. Kihatnak az egész további életre azon negatív tudatalatti tartalmak, melyek még nincsenek feldolgozva.
2013. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!