Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bevonzom a betegséget?

Emerson kérdése:

Bevonzom a betegséget?

Figyelt kérdés
Kb egy éve volt egy vizsgálatom hererák gyanújával ekkor kezdtek megfertőzni a betegségtől és a haláltól való gondolatok.Most már egy jó ideje leginkább a ráktól félek mert mindenhol ezt hallani, hogy ez is rákos és amaz is.Illetve most lehet nevetségesen hangzik, de megkíséreltem a vonzás törvényét.Szóval fogyóban volt a golyós izaddásgátlóm ezért ara gondoltam, hogy jó lenne egy most nekem.Erre faterom teljesen váratlanul hozott egyet .Tegnap arra gondoltam, hogy jó lenne ha lenne itthon egy kis paradicsom mert nem ettem már egy ideje.Az is lett itthon az nap.Ma pedig éhes lettem túros rétesre és mikor hazaértem mi volt az asztalon hát túrós rétes.Félek, hogy bevonzom a nagyobb rosszabb dolgokat is.Sokszor mondom magamba, hogy egészséges vagyok illetve hasonló pozitív dolgokat mégis sokszor fordul meg olyan is a fejembe hogy rákos vagyok stb.Mit tegyek ez ellen.Próbálgatom az EFT-t ami hellyel közel segít.Illetve az uj medicina is azt mondja, hogy minden betegség lelki eredtre vezethető vissza a rák is, de valami hirtelen tragikus események vagy váratlan cselekménynek kell történi.Na már most az én ráktól való félelmem mint mondtam fokozatosan alakult ki.Elsőnek nem ettől féltem.

2013. jan. 23. 14:08
 1/4 bebox válasza:
Véleményem szerint nagyon sok mindent be lehet vonzani...van aki erre epiti az egesz eletet. En hiszek a vonzas torvenyeben, meg mielott a Titkot olvastam volna. Ha meg nem olvastad ajanlom neked is!
2013. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fejbe dől el minden. Mit hipohonderkodsz?

Éld az életed ha gondod van meg menj orvoshoz.

2013. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amivel foglalkozol, ápolgatod, az fejlődik.

Próbálj az egészségednek örülni, és nem a betegségektől félni. Meg persze tegyél is érte.

2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, be tudod vonzani, a rosszat is, nemcsak a jót, ezért ne képzelj be betegségeket, hanem minden nap mondd el azt, hogy jól érzed magad és egészséges vagy, ennyi, utána fgoalalkozz mással.
2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!