Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valamit nagyon akarok...

Ha valamit nagyon akarok bevonzom? Viszont ha valamit nagyon nem akarok, azt taszítom? Vagy azt is bevonzom. Nem értem ezt.

Figyelt kérdés
Hogy a vonzás törvénye működjön, szükség van hitre?Illetve csak reális dolgoknál működik?Pl.:ha én minden reggel azzal kelek fel, hogy C. ronaldo lesz a férjem, attól még nem lesz úgy, vagy fordítva, ha pl. egy férfi attól fél minden nap, hogy a barátnőm c. ronaldóval fog összejönni és engem otthagy akkor sem lesz így. bocsi a hülye példát de más nem jutott eszembe....
2013. jan. 13. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Én mult kedd óta nem hiszek ebben...egészen addig mélyen hittem, hogy be tudok vonzani egy Boeing 747-est, erre az rázuhant a szomszéd házra....:/ a mázlisták...:(

Szal nagy humbug, ne fáradj vele....;)

2013. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Egy baromág. Seretnék nyerni a lottón meg gazdag lenni nagyon.


Mint látjuk nem vagyok az.


Szóval nem működik ez a vacakság. Jó biznisz épült rá ellenben

2013. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Tom Benko ***** válasza:
89%
A nagyon akarás kevés. Tenni kel érte.
2013. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
:) Én hiszek benne, és nekem működik is. Olyan dolgokkal is, amikre mások azt mondanák, vagy mondták, hogy lehetetlen, én a fejembe vettem, hittem benne, és megcsináltam. Nem tudom, hogy ez a vonzás törvénye-e vagy csak szimplán az, hogy ha bízol magadban és teszel az álmaidért,akkor eléred őket....mindenesetre én tényleg hiszek benne. Elvileg úgy működik, hogy amire erősen, és hittel gondolsz, azt bevonzod. De a hit az nagyon fontos része, önmagában attól, hogy gondolsz rá, de valahol "tudod" hogy úgysem válik be, akkor az nem is fog működni. Például én tényleg hiszek benne, és működik. Működik minden területen, kivéve a párkapcsolatoknál, mert ott valamiért hiába próbálok hinni, mindig beengedem a fejembe a félelmeket, meg a negatív dolgokat, hát persze nem is működik. Szóval lehet hogy a lényeg csak annyi, hogy bízz magadban, légy pozitív és vidám, arra még az ilyenekben nagyon nem hívő emberek sem mondhatják azt, hogy nem működik. Azt mindenki tudja, hogy aki vidám és elégedett, azzal több pozitív dolog történik, a kisugárzás, stb. Na de visszatérve, hogyha egy rossz dologra koncentrálsz, vagy arra, hogy bárcsak NE buknék meg a vizsgán, attól még megbukhatsz, mivel az Univerzum elvileg nem érzékeli a NE jelzőt. Szóval mindenre pozitív irányból kell gondolni: Átmegyek a vizsgán. Ja, és úgy, mintha már megtörtént volna, ha át tudod érezni még a hálát is érte, hogy már megtörtént, azzal indítod be a legerősebben a vonzást. Vagyis Jaj de jó hogy átmentem a vizsgán, KÖSZÖNÖM hogy átmentem a vizsgán. Na akkor sanszosabb hogy átmész. holnap vizsgázom azért a példa:) De ha hálálkodsz c. ronaldo miatt, akkor akár vele is működhet;) Na ez csak az én szemléletem meg az én felfogásom, mindenki abban hisz amiben akar, biztos sokan lehülyéznek meg lepontoznak majd, de szerintem ha boldoggá tesz hogy hiszel valami ilyesmiben, akkor tedd. Plusz ha ki se próbálod sose tudod meg hogy működik-e.:)
2013. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

4-es


Akkor már megvannak a milliók? Nyertél a lottón?

2013. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

nem milliókban kell mérni CSAk azt h vki él ezzel vagy nem valószínűleg ha te csak így látod h pénz pénz akkor ez kell csak de van benned vmi rejtett ellenvetés h úgysem fogom megnyerni ..úgyis más viszi el..más fog jól élni nekem meg számlákat kell továbbra is fizetni ...így nem fog menni

tanulmányozd át mert ez tényleg valós dolog bármit ellehet érni amit igazán akarsz de akarnod kell!!!!

2013. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az utolsó jól mondja, amit neked írt. És nincsenek milliók, de lehet hogy nekem a boldogsághoz nem a milliókra van szükségem.
2013. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

de amúgy lové szerzésre is lehet használni meg bármire!!!

szerinted aki kőgazdag lett az csak állt és várta h villája legyen ...nem!!!!!!!!!!!

álmodozott róla gondolt rá akarta hitt magában és mit ad a sors egy bömbölővel gurul ki egyik reggel a nagy kertes házából és nyaralni készül...amiről egy átlag ember nem is álmodhat manapság SAJNOS már!!!

2013. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekem viszont igen, mert az egyetlen dolog amit akarok az az, hogy megéljek munka nélkül, ne kelljen dolgozni sose, csak legyen pénzem. Mitudomén honnan, csak legyen.


Hogyan kell ezt pontosan csinálni? Ti hogyan csináltátok?

2013. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

fentebb írtam...álmodozott róla gondolt rá akarta hitt magában és mit ad a sors egy bömbölővel gurul ki egyik reggel a nagy kertes házából és nyaralni készül...amiről egy átlag ember nem is álmodhat manapság SAJNOS már!!!

le van írva h kell csinálni de amikor magadnak csinálod azt neked kell tudni hogyan lesz jó!!!

és hogy ki mit akar elérni ez a legfontosabb!!!

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!