Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy régen temető volt?

Nax° kérdése:

Lehet, hogy régen temető volt?

Figyelt kérdés

egyszer nagyon be voltam tépve es ultem a buszon 15:15 volt az ido.erre azert emlekszem,mert osszefolytal a szamok,es azthittem,hogy folyik mellettem a tér,az idő és épp megyek vissza a 15.szazadba,hogy megnézzem hitler mit csinalt.nem vagyok rasszista,de az elso 15-os horogkereszt lett,a masodik pedig a 15.szazad.biztos nem akkor elt,de akkor valosagosnak tunt.

Elnéztem jobbra,ahol szántóföld volt,és láttam,ahogy kelnek fel a halottak a sírokbol.rengetegen voltak.olyan valosagos volt,mint ahogy most nézem a monitorom.

ment a busz,vitt egy másik korba,hogy megnézzem a multat és a jött a következő szántóföld,amit az előzőtől elválasztott egy sor fa és egy árok.

Egy kis időre eltűntek a holtak a fa takarása miatt,de ahogy megláttam a fa utáni részt,már fel voltak kelve és jöttek felém.mindegyik engem nézett és mindegyik engem akart.éreztem.Arra nem emlékszem,hogy lett vége a dolognak,kb két éve történt.

A történet azért is fura,mert elötte nemsokkal azon az úton gyalogoltam haza,és kb az út felénél,villámcsapás szerűen,nagyon erősen elkezdtem érezni,hogy valami / valaki van a fák közt,és közeledik hozzám.állat nem lehetett,mert amennyit ordibáltam neki,elfutott volna.néha hallottam lépteket is,mintha egy ember lenne.

hol balrol,aztán hirtelen jobbrol,és volt,mikor mögöttem volt az úton.de nem láttam senkit,tehát rajtam kívül (nem volt ott senki).

Az a valami hazáig követett,jött velem,és míg magamra nem csuktam a bejárati ajtót az érzés nem múlt el.

nem vagyok beszari,szoktam egyedül sötétbe mászkálni,addíg nemvolt ilyesmi.még ott is éreztem,hogy ott van,ahol volt közvilágítás és láttam,mi van körülöttem.

Lehet,hogy ahol a halottakat láttam,ott régen temető volt,és őket éreztem előtte is?

a hülyeségek,kössz..nem érdekelnek.Komolyan gondolom.



2012. máj. 30. 04:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
nem. be voltál tépve.
2012. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Elképzeltem Hitlert a xv.században :D

Szóval, abban az esetben, ha nem voltál akkor is betépve, mikor az utcán sétáltál és hallottad a lépteket, akkor esetleg lehetett szellem.A későbbi álmod pedig összefügghet ezzel az élménnyel.

2012. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nem,be voltak tépve

(még egy apróság: Hitler nem a 15. században élt :D)

2012. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Smartguy86 ***** válasza:
Jézusom... remélem ez csak poén :DDD Hitler a XV. században :D Azért vad, kéne egy ilyen film, biztos ütős lenne.
2012. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Szinte látom magam előtt, rizsporos paróka, kefebajúsz...
2012. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tom Benko ***** válasza:
LSD-t kevertek a füvedbe.
2012. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jól mondod. Be voltál tépve. Kevesebb hallucinogén anyag, és máris nem fogsz képzelődni. Sajnos a drogosok már csak ilyenek, szívnak, aztán "szívnak".
2012. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A fű hatására érdekes látomások gyötrik az embert.....
2012. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mónih ***** válasza:
Azért az érdekes,hogy felén nincs ékezet..másik felén meg már van.:D
2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én addig olvastam,hogy "épp megyek vissza a 15.szazadba,hogy megnézzem hitler mit csinalt".Itt már hülyeségnek tűnt az egész.Így már nem érdekel miről van szó.
2012. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!