Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a gyerekem...

Dinike87 kérdése:

Mit tegyek ha a gyerekem szellemet lát? Hat éves gyermekem éjszakánként szellemet lát! Felriad éjjel, nem mer visszaaludni, mert látja és fél mert hívja magához a szellem!

Figyelt kérdés
Sajnos már többször előfordul hogy be is pisilt!Kb két hete tart! Féltem a lurkóm! mit tegyek?
2013. jan. 25. 10:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kösy,mindenkinek a tanácsokat! Talán sikerült megoldás találnunk rá! Ja és aki nem hisz ezekben nem kellenek a kommentek tartsák meg maguknak!!! Kösy
2013. jan. 28. 10:29
 22/25 anonim válasza:
63%
Nekem is hasonló a problémám csak egy kicsit bonyolultabb édesanyámék házában laktunk egy ideig 2-3 között minden éjjel felsírt a kicsi keservesen aztán átköltöztünk a párom szülei házába 4 hónapra semmi nem volt egyszer sem ébredt fel és semmi fura dolgot nem tapasztaltunk pedig mindent ugyanúgy csináltunk most hogy újra visszaköltöztünk megint jelentkezett az éjszakai felkelés illetve bámul a semmibe fel felé és szólok hozzá kérdezek valamit nem reagál a kicsi elmondani lerajzolni még nem tudja mert 2 éves múlott pedig kérdezem tőle hogy mit lát egyébként a szüleim házától főleg a hálószobatol néha engem is kiráz a hideg van hogy éjszaka még pisilni sem merek elmenni... Úgy érzem van itt valami elmeséltem ezt az anyosomnak is elmondtam aki beszélt egy roma származású férfival aki azt mondta hogy egy gerezd fokhagymat akasszunk az ajtóra (hejjaba) állítólag a szellemek nem birjak a szagot és egy rózsafüzért rakjunk a matrac alá hozzá teszem reformátusok vagyunk de én most ezt kiprobalom! Ja és még annyit hogy a párom szüleinél énekelve ébredt és vidáman... Tegnap mikor másodszor felébredt már odatettem közénk aludni és egy folytaban az arcomat támogatta vagy a kezemet fogta még az apjáét miez ha nem félelem?!
2014. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Bocsi nem támogatta hanem simogatta!
2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Kedves kérdező! Tapasztalatból írom a következő sorokat. Először is legyünk tisztába a szellem fogalmával, ugyebár a szellem ez asztrálsíkon ragadt emberi lélek, aki valamilyen oknál fogva nem tud bemenni a bizonyos fénybe. Ennél fogva segítségre szorulnak, csak úgy szabadulhattok meg tőlük, ha segítetek nekik bemenni a fénybe. Van egy ismerősünk, aki érzi, és látja a szellemeket, és 4-5 éve ismertük meg, akkor járt először nálunk, és rögtön mondta, hogy van szellem a házban, ami nem lepett meg, mert én is érzem őket, csak nem látom. Nem vettünk rá nagy figyelmet, mert nem bántott minket, nem zavart, úgymond megvoltunk vele. Édesanymmal viszont gyre vallásosabbak lettünk, és elkezdtünk imádkozni, mantrázni otthon, rendszeresen, és egyszer mikor megint jött a szellemlátó barátunk, mondta, hogy már nincs itt, akkor megkérdeztük tőle, hogy valyon mitől mehetett el, akkor elmondta, hogy az asztrál síkban rekedt lelkek sokszor ragaszkodnak emberekhez, házakhoz, mert valahonnan energiára van szükségük, és hogy valószínűleg az imád és a mantrák segítettek neki megtalálni a békét és eljutni a túlvilágra. Egyébként azóta megint érzem, hogy van egy szellem a lakásban, ami nem meglepő, hiszen szinte a temető mellett lakunk, remélem hamarosan neki is tudunk segíteni. A szellemlátó barátunk kiskora óta látja a szellemeket, és ő egy sámán, a sámánok általában tudnak segíteni ilyen helyzetekben, de az a rendszeres imádkozás is sokat segíthet.
2014. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kiss Kató segíthet ő látja a szellemeket nem humbuk... a rendőrségnek is dolgozik néha és megtalálja az eltűnt halott embereket
2020. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!