Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? (Tovább lent)

Ez lehetséges? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a "gondom", hogy (13/L)még én gyerek vagyok, de észreveszem mindig, hogy mikor anyukám netezik a másik szobában..én meg a sajátoméban..mondja: Kimegyek a garázsba ezért- azért. Pont bezárja az ajtót és megcsörren a telefonja. DE MINDIG EZ VAN. NAPONTA VAGY 3x.:// ez véletlen vagy mi a bűbánat??? (ÉRTELMES VÁLASZOKAT, KÖSZI).

2013. jan. 28. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A telefont viszi magával? Mert ha igen,akkor egy természetfeletti lény van a dologban,aki elvisz benneteket apukádtól.

Ha bent hagyja,akkor semmi.

2013. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,biztos normális! Én már a wc-re is viszem,mert ha nem akkor csörög nekem is! Ma vagy 4-5 percre hagytam a konyhába,amúgy mindig a zsebembe van és 3 nem fogadott hívásom volt! :)Szólj utána: vidd a telódat is! :)
2013. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges? Csörög a telefon, amikor nincs ott, megesik.
2013. jan. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háth rendben.:)
2013. jan. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!