Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Étterem nyitás. Lehetséges?...

Étterem nyitás. Lehetséges? (Tovább lent. )

Figyelt kérdés

Magyarorszagon elo nemetek vagyunk a nagymamammal.

Nos, lenne gey ket kerdesem :

- szukseges barmilyen vegzettseg ahhoz h ettermet nyissak?

- nekunk (nemeteknek) lehetseges ceginditasi hitelt felvennunk? Van korlatlan tartozkodasi engedelyunk.

-


2012. nov. 14. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

attól is függ persze, hogy hol szeretnél éttermet nyitni, de: nekem a dédpapám volt német, sváb család vagyunk, így minden elfogultság nélkül és jóindulattal azt ajánlom, hogy ma Magyarországon ne nyiss éttermet, mert tönkremész. Végzettség egyébként nem szükséges hozzá (persze hivatalosan nem, de egyébként valamilyen vendéglátói vagy gazdasági végzettség nélkül szerintem nagyon bátor dolog éttermet nyitni), csak egy vállalkozás, hitelt nem tudom, hogy kaptok-e.

2012. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérdező, sajnos válaszolni nem tudok, de ha jól átgondolt üzleti terved van, bejöhet az étterem! Sok sikert! (Első: nekem meg a nagyapám volt sváb.)
2012. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért válaszol olyan, aki nem biztos abban, amit tanácsol??

Hogyne kéne! Vendéglátó üzletvezetői végzettség kell (1 éves OKJ-s suliba lehet elvégezni), vagy felveszel egy üzletvezetőt, de őket jól meg kell fizetni. Tehát érdemesebb elvégezni és úgy egyébként is kevésbé tudnak átvágni, mert te is fogsz az alap dolgokhoz érteni!

Nekem van egy étkezdém, 3 éve üzemeltetem, ha van kérdésed esetleg írj nyugodtan. (hétvégente van csak időm írni az üzlet mellett...)

Üdv,

Ancsics

2013. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó válaszadó, engem érdekelne étkezde üzemeltetési tapasztalat, kis településen lakunk, magyar születésű, magyar állampolgárként szeretnénk vállalkozást elindítani. Amennyiben lehetséges, és további kérdésekkel, tanácsokkal kapcsolatban felvenném a kapcsolatot.
2015. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!