Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatoknak van lelke, és...

Az állatoknak van lelke, és ha van akkor hova száll?

Figyelt kérdés

Itt volt egy poloska a szobámban és ki akartam vinni, de nem mertem emgfogni és befújtam parfümmel hogy belassuljon és ne röpödjön el. Rátettem egy papírlapra és kvittem az erkélyre és képzeljétek el véletlenül rosszul esett, és a hátán landolt. és nem mertem hozzányúlni, nem tudtam fölállítani pedig prbálkoztam. Most visszanéztem rá és már nem mozog. Meghalt szegényke. Hova száll a lelke? Mi történik a rovarokkal miután meghaltak?

És még egy kérdés. Ugye nem fog bosszút álni rajtam a családja, és elárasztani a szobámat?? Mert ano a darázsra és a méhecskére mindig féltem, hogy boszút fognak álni a rokonaik ha agyon csapom őket... De a polkiknál ez nem tudom, hogy megy.


2013. febr. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Az állatoknak nincs lelkük, csak szellemük...vagyis tudatuk.
2013. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Tegyük fel, első, hogy a kutyád/macskád/bármilyen más kedvenced elpusztul, akkor mit gondolsz, neki nincs lelke? Mert mondjuk ha nagyon kötődsz hozzá, akkor mi mással szeret ő is téged, ha nem lélekkel? Miért bújik a macska/kutya amikor hazaérsz?
2013. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs olyan állat, amelyik rossz lenne, így mind valamilyen mennyországba jutnak. A bosszútól pedig szerintem nem kell tartamod, már csak azért sem, mert nem szándékosan ölted meg.
2013. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb fogj egy poharat és egy papírt és avval be tudod fogni úgy,hogy nem lesz semmi baja,és nem kell hozzányúlnod,én ezt szoktam csinálni.Egyébként van lelke minden élőlénynek szerintem,még a növényeknek is.Viszont bosszút állni nem fog egyik sem:)
2013. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:
73%
Ugyanúgy, ahogy neked is van. Az egységes tudat apró szikrái ők is, csak nem olyan tudatosak, mint te vagy én.
2013. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lilith1994 ***** válasza:
60%
Van lelkük...elméletileg őket is teremtették, tehát mennyországba mennek
2013. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs lelkük. Keveritek a szezont a fazonnal. De sajnos nem állok le senkivel sem vitázni. :)
2013. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, az állatoknak is van lelkük - de a halál utáni állapot "jellege" az ő esetükben is ugyanolyan homályos és tisztázatlan, mint az embereknél.

Bízzunk benne, hogy a fizikai test elhalálozásával sem az állatok, sem az emberek lelke nem szűnik meg létezni, és reménykedjünk eltávozott "kis" társaink viszontlátásában egy boldogabb, szeretetteljesebb világban. Ámen!

2013. febr. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!