Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A holdnaptár szerint rossz...

A holdnaptár szerint rossz időben vágtam le a hajamat. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Miután levágattam a hajam, azután olvastam pont a holdnaptárról. Tudom, sokan butaságnak gondolják, de szerintem lehet benne valami...Most tuti lehurrogtok, de ha valakinek van tapasztalata: most ebből az egyből nem lesz gáz, ugye?:D vicces, mert pont azért vágattam vissza, hogy egészségesebb legyen, és gyorsabban nőjön...
2013. febr. 14. 00:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Én is a holdnaptár szerint csinálok pár dolgot, szerintem nem hülyeség. Baja nem lesz a hajadnak, esetleg lassabban nő vissza, de erre jó megoldás a ricinus olaj pakolás, gyorsabban nő tőle a haj meg egészségesebb lesz :)
2013. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, ez a probléma, hogy mi van, ha igaz, és tényleg lassabban fog nőni? Az elég rossz lenne, mert tényleg azért vágattam le, hogy egészségesebb legyen, és gyorsabban nőjön...erre :D
2013. febr. 14. 21:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor megnézed, hogy mikor kellene vágatni, hogy gyorsabban nöjön, és mégegyszer elmégy akkor.
2013. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tom Benko ***** válasza:
Legyünk szkeptikusok: Mégis, mitôl lehetne hatással a Hold a hajunkra?
2013. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Déjved ***** válasza:
Pl. a tömegvonzásával befolyásolhatja az összes atom mozgását.
2013. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Tom Benko ***** válasza:
@Déjved: Az oszt hatalmas hatás...
2013. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Babonaság. Nekem is mondták már az öregek. :D Nem kell benne hinni.
2013. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Déjved ***** válasza:
Már hogy ne lenne hatalmas. (Félre ne értsetek, egyébként én sem szoktam túl nagy szerepet tulajdonítani, ezeknek a holdnaptáros dolgoknak - ki tudja h nem-e rosszul teszem...:D - de ettől még el kell ismerni bizonyos dolgokat.) Mivel minden atomokból épül fel, (és ugyebár mint mára tudjuk ez még közel sem a legkisebb egység) így aztán hogy máshogy lehetne a dolgokat befolyásolni, mint atomok befolyásolásával. Ez kétoldalról is megközelíthető. Az egyik eset, ha a tárgyunk befolyásolása favágó módszerrel történik:D, azaz fogok és letörök egy darabot, vagy levágok, akármi. Ezzel a módszerrel is az atomok közötti összeköttetéseket módosítottam, csak egyszerűbben. A másik -sokkal nagyobb hatásra képes- módszer (amit valamilyen szinten a Hold is művel), hogy fogom egy tárgy atomjait, és megváltoztatom bennünk egységesen, vagy majdnem egységesen valamelyik tulajdonságukat (energiaszint pölö). így aztán előidézek egy nem csak egy sík, vagy kis terület mentén, hanem az egész tárgyra jellemző változást (olvadás pölö). Azért azt is hozzátenném hogy az a gravitáció sem igazán elhanyagolható, mikor egy tengernyi viztömeget méterekkel képes megemelni (egyébként pont az atomokra gyakorolt együttes hatása miatt).
2013. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tom Benko ***** válasza:
@Déjved: Az energiaszintjét mennyivel is növeli meg? Egyébként a víz felszíne a Föld excentrikus forgása miatt dob egy hullámot, pont, mint amikor egy pohárban forgatod a vizet.
2013. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!