Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint ha megbolondultam volna!...

Mint ha megbolondultam volna! Nagyon rossz. Bármire gondolok beteljesül. Mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A környzetemben lévő emberek is már észerevették ha gondolok egy ismerősre megjelen, vagy bármire, bárkire és ez kb 1 éve folyamatossan megy már sírok nem bírom, nem tudom mit tegyek nagyon rossz!

2013. jan. 20. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mondj fel
2013. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
kicsit zavart a kerdesed,de nemigazan ertem miert baj ez,ne gondolj olyan emberre akit nem szeretnel latni egyebkenet nincs ebben semmi csak az ember neha belegondol mindengelet az ilyen dolgokba.
2013. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
viccet félretéve velem is ez van sorra megtörténik amit gondolok vagy álmodol. van hogy gondolol vmire senkinek nem mondomés nem írom le de itt már olvasom a kulcsszavakat kicsit más sztorival.. álmomba pszihiátriára kellett mennem.. -lassan tényleg ott tartok.. harmadik szem is volt az álmomba-nezen rákerestem de nem láthatom a jövőt èn ilyenben nem hiszek.. meg hogy akik többet látnak elősször megijenek mert azz hiszi magáról hogy őrült. mondjuk én már nem csak egy hozzám közel álló ember bánt.
2013. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
teloról voltam bocsi az elirásokért
2013. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy megnyered az ötös lottót. Nekem ha beteljesülne, már nem sírnák a képességem miatt.
2013. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tom Benko ***** válasza:
Egyszer írd fel, mire gondoltál, aztán jelöld meg, hogy melyik teljesült be. Meg fogod látni, hogy csak kognitív disszonancia az egész.
2013. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Használd a képességed pozitiv dolgok bevonzására. "kívánom minden vágyad teljesüljön"!!
2013. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az enyémek akiket meg a számra vettem mind meghaltak,neked még mindig jobb!Azóta figyelek ha nagyon nem haragszom senkire akkor nem lesz gond belőle.
2013. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki extrém gondolatokkal, akkor majd talán lelohad egy kicsit. Pl: Pusztuljon el a föld, egy az űrből érkező lézersugár által, vagy zombiapokalipszis, esetleg nyerd már meg az 5ös lottót, de akkor kérek belőle. :D
2013. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
gondolj rám:D
2013. jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!