Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottátok a face bookon...

Hallottátok a face bookon terjedőhirt?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy kőtelezően chippet ültetnek az emberekbe!

2013. febr. 22. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
már régi téme, de igen ez lesz
2013. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos igaz. Ha bekövetkezik akkor semmi esetre se engedjétek, hogy bechippezzenek! Így akarnak totális kontrollt gyakorolni az emberek fölött. Ez is a háttérhatalom ördögi terveinek része.
2013. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Igenhal lottam a face bookon terj edőhírt deszer intemnem kell komolyanvenni, mert csak egyközönséges kacsa és légy szívesírjál rendesen mert az IQ-d 75-nektűnik.
2013. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez tényleg igaz sajnos. Én már meg is kaptam, nagyon fájt, és vért is fingok tőle.
2013. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Onnan lehet tudni, hogy egy nagy baromság, hogy retina alapján bárkit lehet egyedileg azonosítani, mi a frászért kéne a chip? Ráadásul a telefonod segítségével azt is lehet tudni, hogy mikor fingtál utoljára, és önként magadnál tartod!
2013. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez régi téma. Igen már tudom több mint tíz éve terjed az interneten. Akkor már elérte a facét.

Teljes mértékben tilos lesz felvenni, hiszen minden egybehangzik a jelenések könyvével. Ez lesz az antikrisztus bélyege, ami nélkül eladni, vagy venni tilos lesz.

Aki felveszi, annak jó pár év múlva a teste teli lesz fekélyekkel, hiszen a lítium szivárogni fog belőle.

[link]

Aki tud angolul, a you tubeba üsse be, hogy mondex. Sokkal több információ van rajta, angolul.

2013. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem ha ezt komolyan be akarják majd vezetni, abból normális esetben akkora lázongások lesznek, hogy ihaj!Mindent azért nem lehet megcsinálni az emberekkel.Ha mégis meglehet és hagyják, akkor nem is emberek, hanem birkák, a birka pedig egyértelműen vágóhídra kerül.
2013. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Bennem már van chips!
2013. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, de minden csak tálalás kérdése. Ha úgy vezetik be, hogy ez a mi érdekünk, sokan el fogják hinni.
2013. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy hatalmas ostobaság.

Ujjlenyomat, retina, DNS, telefon. Ezek alapján bárkit lehet azonosítani, telefon alapján követni.

2013. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!