Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szuper képesség?

Szuper képesség?

Figyelt kérdés

Nem nagy cucc, de ha valami gáz van akkor mindig megérzem és jól is érzem meg. Eddig amit megéreztem csak úgy a semmiből be is jött. Pl. a suliban ha ziccet irunk és mondja vagy nem mondja előre tudom, hogy mi lesz.

Enyhe hasfájás jelzi a dolgokat. Ha fáj akkor tudom, hogy lesz valami ami rossz de ha nem fáj akkor minden rendben.

Ez mi? Szerintetek?


2013. márc. 4. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez mi? Gondolom túl sok szarságot zabálsz össze.
2013. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is... normáltalan -.-"
2013. márc. 4. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Hány éve van meg a képességed?Mert ha tényleg megvan,akkor nagyjából percenként kéne gyomorfekélyednek lennie.Miért ? mert nagyjából ennyi időközönként történik valami rosz a Földön.Gyilkosság,rablás,erőszak,baleset.Na most például van gyomorfájdalmad?Pedig biztos hogy valakit épp most ölnek meg.Na ennyit erről.
2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne egyél annyi babot. Illetve az aszalt sárgabarack is okozhat sok gázt.
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják megérzésnek,nem szuper képesség,mindenkinek van,csak van aki nem figyel rá és elnyomja,szóval nyugi,teljesen átlagos dolog
2013. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vagy ti nem értitek vagy én nem tom rendesen elmagyarázni :(

Akkor érzem ha csak velem történne, semmi köze a rablás meg lopás meg stb csak ha velem történik.

Ha ellopnák a telóm megérezném, hogy valami nincs rendben.

Annyira nyomorék kis gyerekek vagytok, ha nem tudsz normális választ akk maradj anyuci szoknyája alatt.

2013. márc. 4. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
már nem azért,de én normálist választ adtam,ez hívják megérzésnek,és az emberek azt érzik mag ami belük vagy egy olyan emberrel történik valami aki fontos neki
2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez valami más szerintem :(
2013. márc. 5. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
nem más,annyi az egész hogy vannak akiknek erősebbek a megérzéseik,én is ilyen vagyok de ez nem egy szuper képesség
2013. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka. A bátyám mindig tudta előre, hogy ki fog felelni. Nem előző nap, hanem előtte 1 perccel.
2013. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!