Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, minthogyha...

Miért érzem úgy, minthogyha figyelne valaki?

Figyelt kérdés
leginkább este szokott ez lenni, fekszem a sötétben és amikor hátamra fordulok úgy érzem, mintha valaki a képembe bámulna.. olyan.. különös érzés, aztán gyorsan visszabújok a takaróm alá. miért van ez?
2013. márc. 9. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

be van kamerázva a szobád:P

vigyázz a nagytestvér mindent lát..

2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyen elcsépelt poénokkal letutizni a kérdezőket.

Lehet pszichés oka is a dolognak,valami lelki sérülés kerülő úton megváltozott formában felszínre tört.A te esetedben a "figyelnek".

De igazábol ezt csak feltételezem.

2013. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
És aki figyel az egy kacsa? Mert akkor a betegséged neve Anatidaefóbia.
2013. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy a Rake figyel téged vagy talán Slender Man.
2013. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem ezo kérdés és nem is kell elpoénkodni. Ez az üldöztetési mánia nevű pszichózis egy enyhe válfaja.

Ez nem szégyen és nem is hülye a kérdező. Érdemes lenne kikérni egy pszichológus vagy egy autogén tréning terapeuta tanácsát.

2013. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem tudtam melyik kategóriába kell tenni, bocsánat :)

huh hát lelki sérülésem az van bőven :/

2013. márc. 9. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy időben nekem is volt ilyen érzésem, csak nekem ébredéskor. Néha úgy éreztem, hogy a hátam mögül figyel valaki. Egyedül voltam otthon. Mikor megfordultam, természetesen nem volt ott senki, és az érzés is elmúlt.

Erre biztos ugrani fogtok, de csendben megjegyzem, ebben az időben több fura dolog is történt a lakásban.

2013. márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mikor egyedül vagyok, van hogy elkap egy ilyen érzés, hogy valaki áll a hátam mögött. De persze nincs senki. Egyszer annyira megijedtem az érzéstől, hogy nem mertem hátranézni, hanem gyorsan kiszaladtam a szobából. Mikor ilyen érzésem van, a mellkasomban fura érzést érzek, a csend amit hallok pedig olyan, mintha akármelyik pillanatban halálra ijjesztene valaki. Nem tudom jobban elmagyarázni. Bocsi:-)
2014. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is volt ilyen,és tényleg figyelnek! Ha megtörténik az az erzés! Én mikor aludtam hirtelen olyan érzésem lett,hogy valaki figyelt, de én nem foglalkoztam vele, és hátat forditottam a falnak és valami megfogta a kezem! Én onnan tudom hogyha olyan érzésem van hogy figyelnek akkor természetfeletti lények valojában néznek :)
2020. ápr. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!