Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » I-DOSERel tudtatok transzba esni?

I-DOSERel tudtatok transzba esni?

Figyelt kérdés
Melyiket hallgattátok?
2013. márc. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
régen szarakodtam vele de semmit se éreztem egyiktől se.
2013. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme egyébként csak unalom űzésre jó és maximum csak annak sikerül aki agyilag el is hiszi hogy működik, de még sokaknál úgy sem működik. Kamu egy izé ez semmi más.
2013. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

annak kamu, aki nem akar hinni benne, annak nem is mukodik :)


transzba nem lehet esni tole, meditativ allapot elerese valo, es mukodik, DE csak es kizarolag fejhallgatoval, mert az el ket elcsusztatott binauralis utem hatasa az agyra a fuleken keresztul.


Nekem a sleeping angel a kedvence, ket perc alatt nyugtat meg, es altat el.

2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"annak kamu, aki nem akar hinni benne, annak nem is mukodik :) "

Ez egy akkora marhaság, ha nem hiszek a heroinban, hiába lövöm be magam?

Semmi köze az ezotériához, iszonyú drága fülessel lehet némi hatást elérni.

2013. márc. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"annak kamu, aki nem akar hinni benne, annak nem is mukodik :) "

Ez egy akkora marhaság, ha nem hiszek a heroinban, hiába lövöm be magam?

Semmi köze az ezotériához, iszonyú drága fülessel lehet némi hatást elérni.


Oh persze, ha ennyire racionalis vagy, miert nem mesz el faragni? Mi koze egy FIZIKAI drognak egy GENERALT hanghullamhoz, ami valoban ugy hat, mint a homeopatias szer, vagy mint a placebo? Ha egy piciket utanaolvasnal az egesznek, akkor nagyon hamar valaszt kapnal ra, hogy a binauralis utemmel valo barmilyen hatas csak akkor erheto el, ha rahangolodsz, ergo hinned kell benne. Ha csak full racionalis ervekkel mesz neki, akkor lepattansz, ennyire egyszeru, bar tudod ahogy hozzaallsz a dologhoz, ebbol ez egyertelmuen leveheto, ergo hiaba magyarazom :)

Ez a TE tapasztalatod, de azert ha lehet ne kenyszeritsd ra masra is, talan elobb ismerkedj meg mindket agyfeltekeddel, es esetleg kezd el mindkettot hasznalni, es csodalkozni fogsz milyen mas lesz minden, amikor egyensulyos szerepkorben fognak mukodni, addig valoban elhiszem, hogy szerinted csak fizikai drogokkal lehet elerni...

2013. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!