Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Démonidézés. Én magam elég...

Démonidézés. Én magam elég pesszimista vagyok ezoterikus dolgokban, de aki hisz az ilyenekben és tudja hogy kell, az elmondaná hogy kell megidézni egyet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 23:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Létezik.

De nyilván nem egy ilyen fórumon mondják el neked öt mondatban. Csak kevesen képesek rá, és nagyon rejtve teszik mindezt.


Szóval annak az esélye, hogy valaha is megtudd konvergál a 0-hoz, de hidd el, jobb is így!

2009. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Mivel még nem vette át az uralmat a sötét oldal, nem találkoztam zombikkal az utcán, és a túlvilág kapui is zárva vannak, annak ellenére, hogy ezzel "démonizálják" a démonidézésre vállalkozókat, így vajmi kevés esélyt adok arra, hogy a földi létünk során már testet öltött volna másvilág szülötte.
2009. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem, ha nem foglalkozol ezoterikus dolgokkal(márpedig a pesszimizmusodból úgy értelmeztem :) ) veszélyes lehet számodra csak ugy kapásból a démonidézés. Rengeteg gyakrolat kell oda, sok meditáció , lelki egyensúly stb.

Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam (pontozz le ha akarsz ) de ha komolyan ilyesmivel akarsz foglalkozni előbb máshol kezdd. Ha akarod segítek :)

2009. nov. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%
Egyetértek a 06.32-sel, nem neked való ez a dolog, már ne is haragudj. De ha profi lennél, akkor sem érteném, hogy minek az ilyesmit kipróbálni, gyakorolni, stb. csak ÁRTHATSZ vele, ez volna a szándékod?
2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%

Én az ördögöt idéztem meg tavaly nyáron. Jót dumáltunk és elmentünk sörözni egyet... xDDDD


Dobj be egy lsd-t, aztán majd jön a démon LOOOOOOOOL

2009. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Hát persze. Mindjárt neki is kezdek, és leírom neked, hogy hogyan és mit tegyél. Hiszen én már csak olyan vagyok, hogy amit többb évig tanultam, majd egy jöttment senkinek csak úgy átadok. Meg gondolom ezzel így van mindenki, aki ilyennel foglalkozik.


Ja, és persze pont egy lelkileg instabil valakinek fogom ezt átadni. Mondd, eszednél vagy? :))

Azt sem tudod, hogy mi az a démon, de már idézgetni akarod. Hihetetlen. :D


Mondd, mire használnád? Parancsnolnál neki? :)

Te, aki magadtól még tanulni sem vagy képes, mert másoktól várod a segítséget? Szerencsétlen.

Összasz*rnád-hugyoznád magad ott helyben, nemhogy majd te idézgess meg felhasználj egy ilyet bármire is.

Ugyanúgy, mint ahogy a kés meg a villa nem gyerek kezébe való, az egyszerű szánalmas senkiknek sem való ez a fajta a tudás. Így neked sem.

Írogass csak tovább az oldalon, menj bulizni a többi nyomival, szívjál füvet, vagdosd az ereidet, vagy mit bánom én, de ezt verd ki a fejedből nagyon gyorsan. Egyrészt azért, mert esélytelen vagy rá, másrészt azért, mert hülye lenne bárki is elmondani neked. Harmadrészt pedig azért, mert ha mégis ilyennel kísérletezgetsz ilyen kis senki létedre, akkor pont a hozzáértők fognak téged igen hamar eltenni láb alól úgy, hogy nyomod sem marad.

2009. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%

Kedves utolsó, olyan arcod van, hogy reng bele a ház, közben ugyanolyan idióta vagy, mint a kérdező. Démonidézés, kész. :DD

És bezárták az OPNI-t...

2009. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
58%
A kedves utolsónak nem "nagy arca" volt, hanem igaza, aki hasznos választ adott. Aki nem ért a témához egy picit sem, az ne szóljon be(le), ha kérhetném. Köszönjük.
2009. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kedves "utolsó" 17:16-os...

megértem hogy nem akarod átadni a tudásod DE

tudod az a baj, hogy aki bizonyíték nélkül hisz valamiben az vagy hülye vagy naív..márpedig ti "ezoteriuksok" elvárjátok hogy ne nézzenek titeket hülyének, de ha bizonyítékot kéne adnotok fel vagytok háborodva hogy veszélyes..

részemről démonok nemléteznek mindaddig amég nem találkozom egyel...és ez csak idézéssel lenne lehetséges...

szóval a kérdésre a válasz: aki tudja hogy "kell" az nem fogja elmondani, aki meg nem tudja valszeg nem is hisz benne..de azért hajrá, hátha egy szép napon válaszol valaki...

2009. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
8%
Nézzed már a sok sátánista kis vézna köcsög idejár oltani a fórumokra xD mer ök a kemények a szaros gyertyáikkal meg a temetőikkel huzzatok élni
2010. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!